Захур таємно від Камалії вакцинувався від COVID-19 у Лондоні. ВІДЕО

5 квітня 2021, 10:24

65-річний чоловік співачки Камалії, бізнесмен Мохаммад Захур полетів до Лондона і вакцинувався від коронавірусу. При цьому він нічого не сказав своїй жінці.

Вона про це дізналася вже постфактум і повідомила в Instagram.

"Всі чоловіки – брехуни. Вони кажуть вам, що їдуть у відрядження, а насправді... їдуть, щоб їм зробили щеплення. Більше того, Захур не говорив мені про це до сьогоднішнього дня, хоча був удома весь тиждень", - зізналася співачка.

 
"Це зовсім не боляче", - запевнив Захур, який є громадянином Великобританії

"Відразу додам відповіді на 2 найчастіших питання: чому не в Україні і чому, якщо вже хворіли? 1. У нас немає вакцин для наших громадян, тому іноземців просять подбати про себе. 2. Антитіла йдуть досить швидко, тому в Європі вакцину можна робити навіть через місяць. Захур зробив вакцину через 6 місяців. Мій директор і його дружина вже вдруге за 3 місяці захворіли", - пояснила Камалія.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Kamaliya (@kamaliyaofficial)

Вже наступного дня після вакцинації Захур полетів додому. Перші три дні в нього піднімалася температура, яку він збивав парацетамолом. Жодних інших симптомів не було.

 
Нагадаємо, ще у вересні минулого року вся родина Камалії перехворіла на ковід, але Захуру дісталося найбільше. У нього була пневмонія з 40-відсотковим ураженням легень

Фото та відео з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів