Прикраси Tiffany, декольте й шкіряний оверсайз: Кардашян покрасувалася в глянці

14 грудня 2021, 10:20

Американська реалітідіва Кім Кардашян прикрасила собою випуск журналу i-D, що вийшов під назвою "The Out Of The Blue Issue" ("Зненацька").

Перед об'єктивом Маріо Сорренті 41-річна кралечка позувала в обтислому боді (зі спільної колекції її бренду Skims та Fendi), вбраннях оверсайз від Balenciaga та прикрасах Tiffany & Co.

 
Кардашян у стильному ч/б зявилася в глянці
фотомаріо сорренті з instagram i-d

У інтерв'ю Кім говорила про плани на майбутнє, зокрема про своє прагнення довчитися на юристку і допомагати тим, хто потребує допомоги та втратив надію. Про свого поки що офіційного чоловіка, Каньє Веста, жінка ні слівцем не згадала.


 
Дивися і плач, Каньє

До речі, як пише People, поки Каньє ще плекає надію, що Кім повернеться, остання зробила черговий рішучий крок до розірвання шлюбу. Вона звернулася до суду з проханням надати їй статусу офіційно розлученої особи, відокремивши це питання від інших, що вирішуватимуться довше: розподілу майна, опіки над дітьми тощо.

 

Кардашян у документі зазначила, що і вона, і Вест "заслуговують на можливість почати будувати свої нові життя", позаяк їхній шлюб уже неможливо врятувати.

 
 
 
 

Нагадаємо, у Кім уже з'явився молодий та гарячий бойфренд, комік на ім'я Піт Девідсон.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ікона" Кардашян під час промови на People's Choice Awards несподівано звернулася до Каньє Веста

Рік розбитих сердець: Лопес, Кардашян, DziDzio та інші зіркові пари, що розійшлися в 2021

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів