"Наджорстокий удар по чоловічому его": Андре Тан порадив дружинам, яких слів не варто казати

12 січня 2022, 11:30

Дизайнер Андре Тан, який торік розлучився зі своєю дружиною Аліною Харечко, вирішив своїми порадами допомогти врятувати бодай чиїсь стосунки. Він розповів жінкам, яких слів їм краще не вживати в розмовах із коханими. Та докладно пояснив, чому.

Повчальний допис - "Фрази, які чоловіки бояться почути від дружин" - 39-річний Андре розмістив у Instagram.

 
Свій допис Андре проілюстрував фото з відпочинку
фото з instagram тана

"Краще би ти подарував..." Повірте, найстрашніше для чоловіка - коли жінка не цінує його зусилля! Тому краще спочатку подякуйте за подарунок, навіть якщо ви йому не так уже й раді. Визнаємо, нам дійсно важливо бути переможцями. Спочатку висловіть вдячність, а вже потім якось згадайте, який варіант подарунка порадує вас більше", - зазначив Тан.


"Мій колишній ніколи би так не зробив." Порівняння чоловіка/партнера з колишніми або героями голлівудських фільмів, призведе до того, що він почне сумніватися, чи кохаєте ви його. Це наджорстокий удар по чоловічому его!", - попередив він.

 
Дизайнер провів канікули в Таїланді

Окрім цього, дизайнер радить уникати висловів "ти ніколи не..." і "так, але...".

"А пригадуєш, як ти..." Про який би проступок чи помилку не йшла мова, якщо ви вже пробачили, лишіть похибку в минулому. Часто чоловікам здається, що їх постійно переслідує минуле, адже їхні дружини не забувають жодної зробленої раніше помилки. Краще м'яко критикуйте моменти в теперішньому: так більше шансів, що чоловік замислиться та змінить свою поведінку", - поділився Тан.

Нагадаємо, в краху свого шлюбу Андре вважає винними і себе, і Аліну. На його думку, якби вони працювали над стосунками, їх би вдалося зберегти. Як відомо, в експодружжя є спільна донька Соня.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Андре Тан про причини розлучення та зміни в своєму житті: Я втратив сім'ю, але знайшов себе

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів