"Краще бути бовдуром, аніж терористом": Данилко відповів на заклик депутата Держдуми заборонити Сердючку в Росії

28 січня 2022, 16:00

Андрій Данилко відповів на заклик депутата Держдуми Олександра Бородая заборонити Вєрку Сердючку в Росії після того, як вона заспівала хіт "Батько наш – Бандера" на концерті "Дізель Шоу".

Артист в ефірі токшоу "Гордон" заявив: нехай забороняють, що хочуть.

Після того, як відео співів Сердючки про Бандеру розлетілося у ЗМІ, колишній "прем'єр-міністр "ДНР", а зараз депутата Держдуми Олександр Бородай запропонував не пускати Вєрку до Росії.

"Істоті на ім'я Вєрка Сердючка все дозволено. Це є типовим явищем української політики. Вовка Зеленський та Вєрка Сердючка. Вони, власне, і являють собою українську національну самосвідомість. Вся Україна з політичного погляду являє собою безперервну клоунаду. Реагувати якось серйозно на це я не став би. Хоча в'їзд до країни Вєрки Сердючки не завадить заборонити. Хоча б із тієї причини, що у нас своїх недоумків вистачає. Нам чужі не потрібні", - цитує Бородая "Газета.ру".


"Я коли додому прийшов, поставив сумки, мені в Telegram приходить, що якийсь там колишній терорист хоче заборонити в'їзд Сердючці в Російську Федерацію, тому що у них своїх недоумків вистачає. А я кажу – краще бути недоумком, аніж терористом. Нехай забороняють, що хочуть", – заявив на це Данилко в ефірі токшоу Гордона.

 
Данилко не боїться заборони концертів у Росії

Артист також зауважив, що відео його співу було записано давно і навіть не увійшло до ефіру концерту.

"Це було в процесі імпровізації. Це було на піку популярності цієї пісні в Тік-Ток", - уточнив він і сказав, що йому дуже подобаються повстанські пісні.

Нагадаємо, Данилко не приховує, що не припинив виступати на корпоративах росіян. Але великих концертів на території Росії не дає, хіба що на приватні запрошення.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів