"Не можу тихо сидіти й дивитися": Пенетьєрі створила організацію для допомоги Україні

9 березня 2022, 15:05

Колишня дівчина українського боксера Володимира Кличка, американська акторка Хейден Пенетьєрі звернулася до своїх прихильників із закликом не залишатися осторонь війни в Україні.

У відеозверненні актриса попросила підтримати організацію Hoplon International, яку вона створила, аби безпосередньо допомагати українцям.

"Я – Хейден Пенетьєрі. Нема таких слів, щоб описати те, що відбувається наразі в Україні. Нестерпно боляче знати, що люди в Україні й люди, яких я називаю друзями та родиною відчайдушно відстоюють право жити так, як вони живуть і країну, яку вони люблять", – говорить у звернені колишня Володимира Кличка.

Я створила Hoplon International, щоб допомагати напряму українцям на прифронтових лініях. Я не можу тихо сидіти і просто дивитися, як ця катастрофа лютує. Будь ласка, не сидіть склавши руки. Допоможіть мені будь-якою сумою, якою можете. Разом ми зможемо суттєво допомогти їхній боротьбі", – підсумувала Хейден.


Акторка не з чуток знає, як українці вміють боронити та відстоювати свою свободу. У 2013-му році вона разом із Кличком виступала на Майдані та підтримувала мітингарів.

Нагадаємо, низка голлівудських зірок також закликала пожертвувати кошти українцям. Зокрема, Енн Хетевей, родина Бекхемів та Стінг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ці дні минули": Стінг більше не співатиме для російських олігархів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів