Скрипалі з 29 країн підтримали київського музиканта, що грає в бомбосховищі. Зворушливе ВІДЕО

11 березня 2022, 11:10

Дев'яносто чотири скрипалі з 29 країн світу об'єдналися для красивого та зворушливого флешмобу. Вони зіграли українську народну пісню "Вербовая дощечка" разом із музикантом Іллею Бондаренком, який перебував в одному з київських бомбосховищ.

Про це на сайті, створеному заради допомоги Україні, написала організаторка флешмобу, солістка Лондонського симфонічного оркестру Керенза Пікок.

 
До Іллі приєдналися колеги з 29 країн

"Через Instagram я потоваришувала з кількома молодими скрипалями в Україні та дізналася, що деякі з них у підвалах, але взяли з собою свої скрипки. Тож я попросила колег із усього світу зіграти з ними в унісон. Упродовж 48 годин мені надіслали відео 94 скрипалі з 29 країн! Дивовижна колаборація утворила міжнародний скрипковий оркестр на підтримку України. Іллі Бондаренку довелося записувати це між вибухами, оскільки він не міг чути власної гри", - розказала музикантка.

Зі слів Пікок, окрім Іллі у флешмобі взяли участь ще дев'ятеро українських скрипалів, які знаходяться у сховищах. Окрім музикантів Лондонського симфонічного оркестру, долучилися, зокрема, представники Токійського симфонічного оркестру, Філармонічного оркестру Осло, Hollywood Studios та всі скрипалі Мюнхенського камерного оркестру.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, днями світ зворушило відео з українською дівчинкою, яка в бомбосховищі співала пісню принцеси Ельзи з "Крижаного серця".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Пишаюся народом у цій країні": Дуглас, Гарфілд та Lady Gaga підтримали Україну на церемонії Гільдії акторів

"Так багато горя, так багато скорботи": кантрі-зірка Доллі Партон зізналася, що вболіває за українців ніби за свій народ

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів