"Підтримую всім серцем": Белла Хадід віддасть на допомогу українцям весь свій заробіток на Fashion Week

11 березня 2022, 12:35

Американська модель Белла Хадід заявила, що передасть усі гроші, зароблені на Fashion Week, на допомогу Україні. Раніше таке ж рішення прийняла її сестра Джіджі, яка пожертвує свій заробіток із усіх показів осінніх колекцій.

"Дивитися, як мої українські друзі та колеги старанно працюють тут, у Європі перебуваючи так близько, але й так далеко від своїх сімей/друзів/домівок в Україні, що переживають одну з багатьох жорстоких окупацій та вторгнень, які відбуваються просто зараз у світі - це стало для мене дуже емоційним та приголомшливим досвідом", - написала Белла в Instagram.

 
фото з instagram хадід

"Ми рідко маємо змогу контролювати наші робочі графіки, і цей тиждень справді продемонстрував мені силу та стійкість людей, що мене оточують, і які проходять через справжній терор. Слухати їхні розповіді та емоції з перших вуст - це пригнічує, і я підтримую їх усім серцем. Я на боці кожної людини, якої торкнулася війна, та на боці невинних людей, чиї життя назавжди змінилися руками "влади", - наголосила модель.


Хадід повідомила, що передасть кошти організаціям, котрі допомагають українцям. Також вона продовжить помагати Палестині, звідки її батько.

Нагадаємо, в жовто-блакитній футболці Белла була за лаштунками показу Balenciaga.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Різ Візерспун закликала допомагати українським жінкам та дітям

"Не можу тихо сидіти й дивитися": Пенетьєрі створила організацію для допомоги Україні

Еністон про українських жінок: "Ви – неймовірні, і цілий світ із вами"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів