Сердючка звернулася до білорусів їхньою мовою: У вас ще є шанс стати на бік України

12 березня 2022, 13:33

Артистка Вєрка Сердючка звернулася до білорусів із закликом допомогти українцям протистояти "путінсько-лукашенківській волі".

Сердючка оприлюднила звернення білоруською мовою, у якому попросила стати на бік України.

"Шановні білоруси! Ми багатьох з вас знаємо як порядних, культурних та добрих людей. Ось чому ми звертаємося до вас. Україна ніколи не мала і не має наміру вчиняти агресивні дії проти дружнього білоруського народу. Ми, українці, мирний народ, який стоїть на захисті своїх земель. І ми нікому не дамо тут керувати.", - йдеться у зверненні.

"З іншого боку, російський "братський" народ не ставився до вас по-братськи. Провокація бомбардування вашої території - злочинний план путіна, у якому, як він і задумав, ви лише шахові фігури. Російські війська почали бомбардувати вашу територію, щоби звинуватити в цьому Україну. Росія намагається втягнути вас у війну з нами. АЛЕ! У вас ще шанс написати славетну сторінку своєї історії. Стати на бік України. Або ви, виконуючи волю путіна-лукашенка, безславно помрете, або встанете на бік наших народів, національних героїв Білорусі та України. Вибір за вами", - наголосила Сердючка.


Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от VERKA SERDUCHKA OFFICIAL (@v_serduchka)

Нагадаємо, раніше Данилко, який залишився у Києві, розказав Гордону про початок воєнних дій, мужність українського народу та ставлення до путіна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вєрка Сердючка разом з мамою закликали українців не падати духом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів