"Україна не починала цю війну": Шварценеггер звернувся до росіян із закликом припинити агресію

17 березня 2022, 17:32

Американський актор Арнольд Шварценеггер звернувся до російських солдатів та громадян із закликом зупинити війну.

У відеозверненні Шварценеггер висловив повагу до народу РФ та спробував відкрити очі на брехню кремлівської пропаганди.

"Сила та серце російського народу завжди надихали мене. Ось чому я сподіваюся, що ви дозволите мені сказати вам правду про війну в Україні та про те, що там відбувається. Нікому не подобається слухати якусь критику про свій уряд. Я все розумію. Але як давній друг російського народу, я сподіваюся, що ви почуєте те, що я вам кажу", - запевнив актор.


"Я знаю, що ваш уряд вам каже, що це війна для денацифікації України. Денацифікація України? Це брехня. Україна - країна з президентом єврейського походження. Президентом єврейського походження, у батька якого, до всього іншого, трьох братів вбили нацисти", - наголосив Арнольд.

Актор запевнив, що Україна не розпочинала цієї війни, адже все це скоїлося верхівкою Кремля.

 

"Минулого тижня 141 держава ООН проголосувала за визнання росії агресором та закликала до негайного виведення російських військ. З усього світу лише чотири країни підтримали росію. Це факт. Світ відвернувся від РФ через російські дії в Україні", - розповів Шварценеггер.

За словами Шварценеггера, російська влада не повідомляє росіянам про наслідки цієї війни для їхньої країни.

"Я з важким серцем кажу вам, що тисячі російських солдатів вбито. Вони опинилися між українцями, які борються за свою батьківщину, і російським керівництвом, яке воює заради завоювання", - запевнив актор.

 

Шварценеггер закінчив звернення, закликаючи російських громадян виходити на мітинги та відстоювати, перш за все, свободу своєї країни.

Нагадаємо, раніше американський актор та режисер Шон Пенн, який на власні очі побачив війну в Україні, закликав НАТО негайно закрити небо.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів