"Принижуєте не тільки себе, а і всю нашу країну": Цимбалюк обурений поведінкою деяких українських біженців за кордоном

30 березня 2022, 15:45

Актор Тарас Цимбалюк звернувся до співвітчизників, які під час війни виїхали за кордон, із закликом не ганьбити Україну своєю негідною та невдячною поведінкою.

Він навів приклади, як не треба робити, а ще закликав угамуватися "диванних критиків", котрі краще за всіх знають, як волонтерити та якою мовою боронити нашу землю.

Про це Тарас написав у Instagram.

 
Цимбалюк присоромив українців, які своєю негідною поведінкою за кордоном ганьблять нашу країну

"Друзі, нам, українцям, потрібно завжди залишатись людьми. Мені болісно читати, бачити і чути, як дозволять себе вести наші деякі біженці за кордоном", - зізнався зірка "Спіймати Кайдаша".

На думку Цимбалюка, незайвим буде дивитися на ту допомогу, яка зараз пропонується українцям, "через призму вдячності".

"Ви навіть не уявляєте наскільки нам наші західні сусіди пішли на зустріч, жертвуючи своєю економікою, звичним комфортом і тд. Якщо колона польських волонтерів, приймаючи вас в свою країну, безкоштовно роздає воду, ви просто не маєте права дозволяти собі подібне : "а що газованої води немає?" , "а коли нас будуть "кормить"?, "і шо це ми в шістьох будемо жити в двох кімнатах?" - просто позорище", - наголосив він.

"Зараз час, котрий має наше нутро спонукати абсолютно до іншого: бути розуміючими і бути людяними. Тому, коли люди починають штовхатися в чергах, обсцикати газони біля кордонів, бо черга в 15 чоловік, - це занадто. Подумайте що ви принижуєте не тільки себе, а і всю нашу країну", - закликав актор.

 
Актор закликає бути чемними та не забувати про вдячність

Як висловився Тарас, "внутрішні негативні перипетії", тобто гризня поміж самими українцями, його теж розчаровують.

"Чогось певна когорта людей "докопались" до українців, котрі виїхали за кордон. Люди добрі, це їх вибір. Ніколи не розумів пласт диванних критиків, котрі завше "найкраще" знали, кому що робити. Зараз війна. І не час зараз вчити людей з Донбасу, якою мовою їм захищати свою землю! Потрібно зосередитись на речах, котрі нас тільки приблизять до перемоги і приведуть до більшої єдності! Перестанете радити, кому повертатись, кому і як волонтерити, перестаньте відправляти всіх на передову і тд. Видихайте і концентруйтесь на речах, котрі особисто ви можете зробити для України!", - попросив зірка.

До слова, ще Цимбалюк проїхався по російській пропаганді, яка, на його думку, розрахована на тупих.

Нагадаємо, акторка Ксенія Мішина закликала українок єднатися, а не розводити чвари в мережі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кончені таргани": Мозгова обурена чоловіками, які тікають у Карпати та в закордон

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів