Донька Брюса Вілліса зі сльозами звернулася до фанів та показала свіже ФОТО з татом

1 квітня 2022, 11:00

Сім'я актора Брюса Вілліса, яка днями оголосила, що він припиняє свою акторську кар'єру через хворобу, не очікувала, що підтримка з боку його шанувальників буде такою потужною.

Про те, наскільки це цінно і зворушливо, написала в Instagram донька кінозірки, Скаут.

Вона поділилася свіжим та архівним фото з батьком.

"Тато. Вчора це було так неймовірно, ділитися чимось настільки особистим. Я не знала, як це сприймуть, завжди це настільки невідомо, коли так відкрито чимось ділишся зі світом. Я сподівалася на любов та співчуття, але ніяк не могла очікувати такої глибини та ступеня тієї любові, яку ми як родина отримали вчора", - зізналася дівчина.


 
Скаут дуже вдячна шанувальникам батька за підтримку
фото з instagram

"Учора мене постійно ошелешувало, як багато любові, енергії та молитов зараз надсилається моєму татусеві, і це так мене накривало, що в мене сльози, коли я це пишу. Я дуже вдячна за вашу любов, дуже вдячна чути про те, що означає для вас мій тато", - запевнила Скаут.

Нагадаємо, Брюсові діагностували афазію, розлад мовлення, який, у випадку актора, впливає на когнітивні здібності. Є версія, що це наслідок травми голови, яку актор дістав на зйомках.

Як пише The Sun, посилаючись на одного з друзів Вілліса, в 2002-му році, на знімальному майданчику стрічки "Сльози сонця" стався нещасний випадок із піротехнічним снарядом. У 2004-му актор подав позов проти Revolution Studios, заявивши, що зазнав "істотних моральних та фізичних травм". Фінансового відшкодування Вілліс тоді не просив, ішлося про необхідну йому медичну допомогу.

"Зміни стали помітні десь років п'ять тому. Спочатку не було нічого серйозного, дрібниці, наприклад, йому стали бути потрібні навушники, коли він працював із текстом", - пригадав співрозмовник видання.

 
Татуювання на грудях актора - ініціали трьох його старших доньок: Румер, Скаут і Таллули

Як відомо, Вілліс донедавна продовжував зніматися, і на глядачів чекає декілька прем'єр фільмів за його участю. Зокрема це бойовики "Фортеця: Око снайпера" та "Райське місто", трилери "Невірне місце", "Помріть як коханці", "Виправні засоби", "Білий слон", повідомляє Imdb.

За даними LA Times, ті, хто працював із актором в останні кілька років, відзначали, що це "вже не той Брюс". Репліки актора робили коротшими, а монологів у сценаріях старалися уникати. Команда Вілліса наполягала, щоби він не знімався довше двох днів поспіль, і працював не більше 8 годин на день. У більшості екшн-сцен актора заміняли дублери.

Нагадаємо, Брюс Вілліс одружений із фотомоделлю Еммою Хемінг. Вона подарувала йому двох дівчаток, Евелін та Мейбел.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Брюс Вілліс плаче через дочок та спорт

Брюс Вілліс: Батьки мають слухати дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів