"Не бійтеся цієї болотної недоімперії": Паш закликала відмовитися від усього російського

5 квітня 2022, 13:00

Співачка Аліна Паш, яка днями закликала своїх колег-артистів переходити на рідну мову, звернулася до українців.

У дописі в Instagram, зірка запропонувала відмовитися від усього російського та не шкодувати за цим. Мовляв, намагатися достукатися до їхньої свідомості – вже програна справа.

"Українці, забуваймо про усе російське, видаляймо! Вистоїмо і зможемо без!", – говорить Аліна.

 
Зірка була серед тих, хто від перших днів війни закликав росіян виходити на мітинги проти війни

"Ми намагались якось збудувати діалог, Я особисто намагалась, бо вірила, що молоде покоління проб‘є… але ні. Не чують, не хочуть, не вміють. З родичами звідти попрощалась назавжди й попри всю гуманність – не шкодую, це свідомий вибір", – пише артистка.

 
Днями Аліна розпочала челендж серед українських артистів, запропонувавши їм робити кавери на пісні рідною мовою

"Тому хай летять душами своїми пустими в пекло, бо їх там чекають. Fuck them all. Я знаю, що поганим бути легше і зло липне швидше до людини. Але Я закликаю Вас, люди, що ще вірять у людей, у права людини, у свободу слова і кінець кінцем у добро та любов – не бійтесь зла, у вигляді цієї болотної недоімперії. Вони – "рускій корабль тітанік", який зустрів український айсберг і вони навіть не уявляють нашу глибину", – наголосила Паш.

 

Нагадаємо, раніше із закликами до росіян неодноразово звертався режисер Алан Бадоєв. Проте після невдалих спроб донести правду, кліпмейкер полишив цю справу і лише наголосив, що рани чи пізно вони "прозріють і побачать у дзеркалі своє відображення із зашитими ротами".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Аліна Паш показала, як плете маскувальні сітки для ЗСУ. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів