"Тупі, збухані раби": Мозгова пояснила, за що росіяни ненавидять українців

5 квітня 2022, 18:45

Продюсерка Олена Мозгова вважає, що в України є єдиний шлях до миру: здобути перемогу в війні з росією. На її думку, представники країни-агресора ненавидять українців за риси, яких у росіян нема "на генному рівні".

Своїми "думками вголос" Мозгова поділилася в Facebook.

"Їм є за що нас ненавидіти.. Вони тупі, збухані раби щиро ненавидять нас, за силу нашу, за любов до свободи, за гідність нашу, за все те, чого у них немає на генному рівні. У переважній більшості вони сидять мовчки у своїх обдертих конурах, бухають бражку, занюхуючи смердючим шматом ковбаси і дивляться свій гівноящик і все, по великому рахунку все їх влаштовує.. і вони хочуть щоб і ми так сиділи", - написала Олена.

 
фото з Facebook мозгової

"Спочатку вони просто не розуміли, навіщо нам та Європа, яка нах ще демократія.. все ж і так норм.. сидіть, хахли, і нє шатайтє лодку.. а тепер вони нас за це ненавидять і тому нищять, вбивають і будуть це робити знову і знову", - наголосила вона.

Саме тому, впевнена Мозгова, українцям потрібна лише перемога.

"Жодні мирні угоди тут не допоможуть. вони просто відійдуть, перепочинуть і нападуть знову.. і так по колу... Щоб розірвати коло сансари, потрібно спокутувати погану карму за допомогою страждань і благих діянь.. стражданнями ми вже спокутували, а благим діянням буде звільнення планети від цієї гнилої пухлини на мапі світу", - підсумувала вона.

Нагадаємо, чоловік Олени, співак Девід Аксельрод у територіальній обороні, а сама продюсерка волонтерить та готує їсти для захисників.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Остапчук підказав росіянам, як підготуватися до української окупації

"Справжні ваші батьки - вова-х*йло і патріарх Гундяєв": Вертинський записав звернення до "любих" росіян

"Ви йому "у тебе член на лобі", а він – "по телевізору інше говорять": Анатоліч постібався із пропаганди росіян. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів