"Прибираємо ковбасу та мівіну": Крук порадила, як подбати про себе впродовж війни

1 квітня 2022, 18:45

Телеведуча і фітнес-чемпіонка Валерія Крук, яка нещодавно залишила Україну, дісталася безпечного місця та вирішила привести себе до ладу.

У пості в Instagram Валерія розповіла, як подбати про своє фізичне і ментальне здоров'я під час війни.

"Перше, що полетіло в мою валізу під назвою "Всередині усе моє життя" - це кросівки та спортивний костюм. І перше, що я зробила, коли ми нарешті прибули після 8 днів в дорозі - виспалася та придбала абонемент у спортзал", - розказала Крук.

 
Судячи з геолокації в пості, телеведуча разом із сім'єю перебуває в Туреччині

Обов'язковим пунктом для Крук також є харчування.

"Якщо маєте можливість, прибираємо консерви, ковбасу і мівіну... Я, як і більшість людей, які не втекли від самого початку, завітала до супермаркету свого ЖК. Придбала продукти тривалого зберігання. Харчувалася періодично ними. Готувати під звук сирен в мене не дуже виходило", - розказала телеведуча.

Крук порадила замінити такі шкідливі продукти на горіхи, овочі та зелень.

 
Спорт і правильне харчування завжди були невід'ємною частиною життя телеведучої

За словами Валерії, дуже важливо зайняти себе чимось корисним. Телеведуча, наприклад, вивчає різні мови та займається біохакінгом (біохакінг - процес управління здоров'ям, який використовується для комплексної оптимізації власної фізіології - ред.).

"Я не припиняю допомагати різними способами, підтримувати, як можу, усіма силами. Завдяки першим трьом пунктам я стала набагато здоровішою та більш ефективною! Більш ефективною для моїх рідних українців", - підсумувала Крук.

Нагадаємо, раніше хореографка Ілона Гвоздьова розказала, як дісталася з дітьми до Італії.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів