"Україна героїчно протистоїть російській агресії": Іванна Сахно попросила світ про зброю

16 квітня 2022, 16:30

Американська акторка українського походження Іванна Сахно звернулася до світової спільноти із закликом надати Україні зброю.

Звернення вона опублікувала у своєму Instagram, долучившись до кампанії Arm Ukraine Now. Ініціатива полягає у поширені меседжу щодо допомоги Україні через пости та звернення, як до своєї аудиторії, так і до представників уряду.

"Впродовж 50-ти днів Українца героїчно протистоїть російській воєнній агресії. Сотні дітей входять до числа тисяч звичайних громадян, які загинули. Цивільні об’єкти, цілі міста були знищені, розграбовані та зрівняні із землею", – написала вона.

 
Іванна ще з перших днів війни закликала її зупини
фото instagram іванна Сахно

"Без додаткової зброї для України, ця війна обернеться на нескінченну та криваву битву, результатами якої будуть страждання, лиха та ще більше смертей. Воєнні злочини продовжаться, попри Маріуполь, Бучу чи Краматорськ. Глобальний вплив війни ускладнить життя всім людям у світі, навіть за межами країни… Слава Україні!", – підсумувала Іванна.

Акторка позначила у дописі кількох своїх друзів, від яких хотіла б побачити таку ж світлину та заклик.

Серед тих, хто вже відгукнувся на ініціативу, американська акторка українського походження Віра Фарміга. Вона також закликала спільноту допомогти Україні та спрямувала своє звернення до президента США Джо Байдена, тегнувши його у пості.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Vera Farmiga (@verafarmiga)

Нагадаємо, днями голлівудський актор Міккі Рурк жорстко розкритикував уряд США та НАТО за бездіяльність, а також закликав їх закрити небо та надати Україні зброю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Українці кажуть, дайте зброю": Скрипка та Михайлюта зачитали вірш про повстання проти нацистів. ВІДЕО

П'єр Рішар записав звернення до путіна: Немає нічого, що могло би виправдати вбивства

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів