"Серце розривається від болю та гніву": Трінчер присвятила проникливу пісню українським жінкам

20 квітня 2022, 11:00

Співачка та блогерка Анна Трінчер присвятила проникливу пісню українським жінкам, які через війну вимушені були розлучитися із коханими.

В синглі "Не залишай" Анні вдалося передати страждання та історії мільйонів українок, які опинилися в справжньому пеклі в очікуванні своїх чоловіків.

Трінчер розказала про історію пісні, в основу якої покладено історію батьків її нареченого, блогера Олександра Волошина.

"Батько Саші в ЗСУ, боронить нашу землю в найгарячіших точках. І щодня я бачу, як важко це переживає його мама, як гірко вона плаче, як намагається триматися з останніх сил", - поділилася блогерка.

 
Анна присвятила українським жінкам зворушливу пісню

"На це не можна дивитися без сліз, серце розривається від болю та гніву. Мільйони українських дівчат та жінок живуть сьогодні єдиним дзвінком, єдиним повідомленням: "живий". Ця витримка та незламність духу героїчна. Моя пісня "Не залишай" про них - таких ніжних, але таких сильних", - розказала Трінчер.

 
"Не залишай" повна відчаю та водночас неосяжної любові, яка спроможна витримати найважчі труднощі

Незабаром артистка представить відео на пісню "Не залишай", а поки її можна послухати за лінком.

Нагадаємо, раніше Анна Трінчер розповіла, чому вирішила перейти на державну мову, з ким наразі перебуває і за ким найбільше сумує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Трінчер здивувала новим заняттям та показала, де зараз її наречений

Трінчер показала, як окупанти розбомбили "місце її кохання"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів