"Цей час випробовує нас": Трінчер розповіла, чому перейшла на українську, та зізналася, за ким сумує

4 квітня 2022, 17:45

Співачка Анна Трінчер, яка віднедавна вирішила вести блог українською, продовжує дотримуватися своєї позиції.

В інтерв'ю для Top Channel блогерка розповіла, чому вирішила перейти на державну мову, з ким наразі перебуває та за ким найбільше сумує.

"Для мене це дуже важливий момент. Це моя державна позиція. Саме так мені зараз легше переживати те, що відбувається. Я якось зовсім по-іншому подивилася на українську мову", - розповіла Анна.

 
Співачка висловила свою державну позицію і перейшла на солов'їну мову

"Зараз я потрохи спілкуюся і в житті, і в сторіс українською. І я по-новому зовсім себе відчуваю. Навіть тон мого голосу став красивішим. Відчувається, що українська мова дуже милозвучна", - зазначила співачка.

За словами Трінчер, раніше вона не переходила на державну мову, тому що все життя спілкувалася російською. Оточення Анни в Києві також цьому посприяло.

Блогерка зазначила, що збирається розмовляти двома мовами, адже в неї дуже велика аудиторія.

Співачка поділилася і подробицями особистого життя з нареченим Олександром Волошиним.

"Зараз, коли ми знаходимося 24/7 поруч з Сашком, почали з'являтися деякі проблеми. Випливають такі моменти, на які не очікували ні я, ні Сашко. Але коли я сказала "Так", коли мені зробили пропозицію, я казала це непросто, а щоби приймати його в моменти щастя й лиха", - наголосила блогерка.

 
В Києві Трінчер з коханим рідко бачилися через постійну роботу, а тому менше сварилися

За словами Ані, перші два тижні війни вони з нареченим провели у скандалах та навіть не спілкувалися кілька днів поспіль.

"Цей час настільки сильно випробовує нас усіх. Цей час для того, щоби ми подивилися на себе з іншого боку. Коли я мала змогу часто бачитися з мамою, я цього не робила. А тепер я не знаю, коли зможу ще її обійняти. Я зараз дуже лаю себе за те, що в мене була така можливість, а я її не використовувала", - розказала Аня зі сльозами на очах.

Наприкінці інтерв'ю Трінчер презентувала невеликий шматочок нової пісні, яку присвятила захисникам України та їхнім коханим.

Нагадаємо, не так давно співачка показала, що війна зробила з "місцем її кохання".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Дурнєв закликав підтримати російськомовних і допомогти їм перейти на українську

"Це життєво необхідно": "Один в каное" закликали переходити на українську

Федишин пояснила, чому ніколи не співала російською

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів