"Нас весна не там зустріла": Федишин проникливо виконала повстанську пісню. ВІДЕО

26 квітня 2022, 09:40

Співачка Ірина Федишин проникливо виконала стару повстанську пісню про боротьбу незламного українського народу. Компанію артистці склав український піаніст Євген Хмара.

Мотивом стала історія кохання героїчних воїнів УПА, які жертвували своїм життям заради батьківщини.

Про подробиці створення кліпу на пісню "Нас весна не там зустріла" Федишин розказала в Instagram.

"Коли я вперше почула цю пісню, і з’явилася ідея її заспівати, це був десь 4 день війни. Тоді мені її на кухні включив Віталій. Але мій емоційний стан не дозволяв цього зробити", - згадала співачка.

 
На почату війни виконавиця не хотіла співати пісень, щоби не засмучувати українців

"Не хочу плакати, не хочу співати пісень, щоб українці плакали. І ми поставили цю пісню на паузу. Але, як за іронією долі, не хотіла співати пісень, від яких навертаються сльози, та все одно не вийшло", - розповіла Федишин.

За словами артистки, спершу прозвучала ідея зняти нашу зруйновану Україну. Однак вона була не готова до такого кроку. Переживаючи весь біль українського народу, Ірина відразу відчула, що не може співати на руїнах, де дуже багато болю. Тому було знайдено інше візуальне рішення для кліпу.

"Автор слів розповів мені історію створення пісні. Написана вона була ще у 1985 році. Мотивом стала історія кохання Степана та Надійки - героїчних воїнів УПА. Вже тоді, бувши в Українській Повстанській Армії, не покладаючи зусиль, молоді хлопці і дівчата, жертвуючи своїм життям, боролися за волю України", - розказала Ірина.

Нагадаємо, раніше Федишин розповіла, чому ніколи не співала російською.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Зіркові волонтери: Федишин – плете, Астаф'єва – готує, Нікітюк – збирає гуманітарку

Федишин поділилася із підписниками світлиною із бомбосховища

Федишин нещодавно разом із синами заспівала гімн України

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів