"Не зможу бути на похороні путіна": Данилко "засмутився" через заборону в'їзду до росії на 50 років

21 квітня 2022, 11:08

Артист Андрій Данилко, який потрапив до списку осіб, яким упродовж 50 років заборонений в'їзд до росії, побачив у цьому єдиний негативний момент: не зможе на власні очі побачити похорон володимира путіна.

У цьому він зізнався в коментарі The Insider.

"Я не дуже засмутився, оскільки всюди я там був, у мавзолеї був, у Кремлі був, у Лужніках виступав, ну що мені там дивитися? Гадаю, єдине, що от на похороні путіна не зможу бути", - зазначив Данилко.

 
Андрій прокоментував заборону в'їзду до рф упродовж 50 років
фото з instagram данилка

Зі слів 48-річного артиста, побачивши список, він спершу перелякався, мовляв, невже він у ньому найстарший із фігурантів. Але заспокоївся, помітивши лікаря Євгена Комаровського.

"Я так порахував, що в мене, в принципі, є шанс через 50 років із паличкою пройтися по Красній площі", - зі сміхом заявив Андрій.

Як відомо, телеведучий Дмитро Комаров теж не виключає, що на пенсії ще приїде познімати "дикі племена на болотах підмосков'я".

До слова, в програмі "Ранок із Україною" Данилко розказав, чи планує він перейти на українську мову.

"Головне – щоб мене не змушували. Все прийде, але це певний процес. Моя рідна мова – суржик! Від нього я дуже довго не міг позбутись – це дійсно велика проблема. Є люди, наприклад, ті, які виросли на Західній Україні – для них природньо розмовляти українською. А у нас було все по-іншому. Тому, мабуть, Сердючка у свій час була для мене певним спасінням, адже вона говорила, як я", - пояснив він.

Нагадаємо, ще до війни у репертуарі Вєрки Сердючки та її мами несподівано зявився хіт "Батько наш - Бандера".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Данилко в інтерв’ю росіянам: Застрелитися - великий подарунок для путіна, він має постати перед судом

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів