"Гахнуло за 2 кілометри до нас": Юрій Ткач розповів, як вивозив від війни дружину і маленьку доньку

28 квітня 2022, 10:55

Актор студії "Квартал-95" Юрій Ткач розповів, як почалася для нього війна, і в який момент він усвідомив, що дружину та доньку потрібно відправляти за кордон.

7-річна веселунка Ліза, яка до війни зачаровувала кумедними фото та відео підписників тата й мами в Instagram, перебувала в шоковому стані.

Зі слів Юрія, після 24-го лютого він із родиною ще кілька тижнів залишався у Києві.

 
Юрій із дружиною та дочкою

"На другий день ми взяли зброю, стали в самооборону. Кожен день був максимально насичений, організовувалися блокпости, чергування, патрулі, ночами патрулювали. З моїм другом, у якого ми жили, тому що в нього великий будинок, і ми туди звезли всіх, хто з нами, дівчат", - розповів комік "Зірковому шляху".

Зрештою Ткач вирішив вивезти в безпечніше місце своїх дружину, доньку та песика.

"У Вінниці зупинилися, і в Вінниці в першу ж ніч гахнуло сильно, 2 кілометри, ми подивилися по GPS наступного дня... Гахнуло прям 2 кілометри до нас. І це була остання така крапля для Лізи, коли я побачив, що в Лізи очі не на місці, що вона в шоковому стані, що для дитини це точно не треба було. І ми зрозуміли, що ми робимо правильно, що вони їдуть", - поділився актор.

 
Кумедна першокласниця Ліза незмінно збирала купу лайків у татовому Instagram. А потім прийшла війна...

Уже понад місяць дружина Ткача, Вікторія перебуває малою в Болгарії. Вони беруть участь у мітингах, допомагають волонтерам.

"Дуже хочеться додому. Віка зробила малій косички жовто-блакитні, мала дуже попросила, зараз бігає з жовто-блакитними... Кожен ранок у них починається з "Ой у лузі червона калина", - поділився Юрій.

Нагадаємо, днями Оля Полякова розповідала Ксенії Собчак, як із родиною виїжджала з-під Києва, а під ногами в її доньок у машині була рушниця.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Не міг вчинити інакше": Тополя розповів, чому пішов у тероборону і коли востаннє бачив Alyosha та дітей

"24 лютого моє щасливе і спокійне життя закінчилось": Дімопулос розповіла, куди виїхала разом із сім'єю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів