"Ми були байдужими "внє палітікі": Денисенко розказала, як змінилися її цінності впродовж війни

5 травня 2022, 19:30

Акторка Наталка Денисенко вирішила подивитися на війну в Україні з іншого боку і поставитися філософськи до цього питання.

У пості в Instgram вона поміркувала, "для чого" наш народ переживає стільки труднощів, і закликала цінувати кожну мить свого життя.

"Знаєте, я давно захоплювалась всілякою езотерикою, новітніми дослідами "високих вібрацій", які наголошують, що замість такого питання слід ставити інше: "для чого? Ми всі чули, що розвиток завжди приходить через кризу, але чому через таку?", - запитала акторка.

 
Денисенко вважає, що розвиток завжди приходить через кризу

За словами Наталки, війна загострила її цінності, серед яких: безмежна любов до України, любов до роботи, розуміння, наскільки вона та її рідні були щасливі і не помічали цього.

"Розуміння того, як я ціную свого чоловіка, що речі - це тільки речі, що ніякі статки не зрівняються з людяністю і щирістю, що ніхто не має права зазіхати на наше, що наша нація найсильніша в світі, що ніде не може бути так добре, як у себе вдома. Що життя - це дійсно скарб, який треба проживати, бути вдячним за кожне добре слово, за кожен ранок, за кожен подих...", - наголосила вона.

 
Впродовж війни Наталка, як і більшість українців почала цінувати кожну мить свого життя

"Щоб це все так міцно вкарбувалось в наші голови, в серця, передалося на генному рівні нашим нащадкам, ніколи не повторилося! Бо ми спокійно собі жили весь цей час, я знімалася з російськими акторами, говорила мовою окупанта, ми були байдужі (внє палітікі). Забули або не хотіли знати, що сотні років vopoгu систематично і акуратно знищували наших пращурів, нашу культуру, мову, і зараз, на очах у всього світу просто знищують нас, відбирають наші землі...", - повідомила Денисенко.

Нагадаємо, нещодавно Денисенко закликала українців щодня молитися за нашу країну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наталка Денисенко: Ми не маємо себе картати, що ненавидимо цих людей з русні

Денисенко викладатиме українську онлайн

"Геть з України": Денисенко засудила російського бойфренда Гросу за мовчання під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів