Наталка Денисенко: Ми не маємо себе картати, що ненавидимо цих людей з русні

15 березня 2022, 15:19

Акторка Наталка Денисенко вважає, що росіяни, навіть ті, хто начебто й не схвалює війни проти України, не заслуговують на милосердя. Зірка зізналася, що спочатку картала себе за ненависть до "русні", але тепер розуміє: це почуття з нею назавжди.

Про це Наталка, чий чоловік, актор Андрій Федінчик служить у теробороні Житомира, написала в Instagram.

"Бути до росіян милосердним не можна ненавидіти. Перше фото - моє обличчя сьогодні, а друге - це моє обличчя яке збережеться ВСЕРЕДИНІ МЕНЕ НА ВСЕ ЖИТТЯ!!! Тому "кому" я можу поставити лише в одному місці, як і більшість українців!", - заявила Денисенко.

 
Наталка більше не картає себе за ненависть
фото з instagram денисенко

"Знаєте , я довго картала себе за це почуття тотальної злості і ненависті до всього руського, але сьогодні зрозуміла одну річ… Не треба пробувати бути милосердними до них… навіть до небайдужих. Ця наша ненависть не має переростати в розуміння і милосердя , хіба що в байдужість … І ми не маємо себе картати, що ненавидимо цих людей з русні, навіть якщо вони дійсно не винні в смертях нашого народу", - наголосила акторка.

На думку Наталки, на всіх росіянах усе одно лежить провина за те, що вони "пригріли у себе на президентському посту монстра путіна", що все життя покірно споживали пропаганду та не вірили українцям.

 
Таку себе, у розпачі, болю та сльозах, актриса пам'ятатиме все життя, навіть після перемоги

"Їхні чоловіки, їхні солдати розкрадають наші міста, вбивають чоловіків, ґвалтують та нівечать жінок та дітей … І після цього я буду дякувати якійсь журналістці яка вийшла з плакатом ??? Вони це роблять НЕ ДЛЯ НАС! А для себе!!! І це зроблено тільки тому, що еліта відчула що їхні дупи горять від санкцій!!!", - написала зірка, маючи на увазі резонансну появу редакторки з плакатом проти війни в етері одного з пропагандистських каналів.

"Так що давайте вже припиняти радіти витівкам русні, вони це роблять не тому, що совість мучає, а тому що почали розуміти, в якій сраці вони опинилися!", - запевнила Денисенко.

Зі слів зірки "Кріпосної", вона не знає, що робитиме після перемоги. Адже зараз не може уявити, як знову зніматиметься в серіалах про побутові проблеми.

 
У Денисенко з Федінчиком є маленький син Андрійко

"Але я знаю точно, що ВСЕ СВОЄ ЖИТТЯ я буду робити все для процвітання своєї країни і розкажу всім своїм нащадкам, що "м*оскалі чужі люде" !!! Поки я жива, моя ненависть буде працювати на користь України і на смерть "руського міра"! СЛАВА УКРАЇНІ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!", - підсумувала актриса.

Нагадаємо, для 84-річної Ади Роговцевої ненависть теж стала новим умінням.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ласкаво просимо назад в СРСР": Комаров попередив росіян про кінець, за яким дід спостерігатиме з бункера

Полозкова росіянам: Відповідальні ми всі, і наше майбутнє почнеться з каяття

Репер FACE назавжди виїхав з росії, попросив вибачення в українців та закликав російську армію одуматися

"Нельзя всех русских считать врагами": Собчак невдоволена санкціями й тим, що з росії йде Uniqlo

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів