Вітовська пояснила, чому під час війни виїхала з 11-річним сином із Києва, але залишилася в Україні

10 травня 2022, 12:10

Акторка Ірма Вітовська під час війни перебуває на заході України. Вона прийняла таке рішення, турбуючись про безпеку 11-річного сина Ореста. Але їхати з Батьківщини зірка категорично не збирається.

Про це вона розповіла "Новому каналу".

"Коли на початку війни люди масово виїжджали з Києва, я хотіла лишитися. Та за пару днів зрозуміла, що синові буде краще в безпеці, та й батьки хвилювались за нас. Ми живемо на 18-му поверсі на досить відкритому просторі – це було небезпечно", - зізналася Ірма.

 
Ірма мусила подбати про безпеку сина
фото надані пресслужбою

Наразі актриса активно займається волонтерством, допомагає переселенцям. Із Орестом зіркова мама розмовляє про війну.

"Синові я розповідаю про ціну його безпеки. Хтось страждає просто тому, що живе в південній, східній Україні чи в Київській області. Він має знати, цінувати, що зміг поїхати до родини в безпечне місце", - зазначила вона.

"Ми принципово не виїжджали з України, розумію, що я тут більше потрібна, ніж за кордоном, тому й син зі мною. Поки ж усі наші думки – на сході та півдні України, там, де наші воїни вирішують наше майбутнє", - підкреслила Вітовська.

Нагадаємо, нещодавно акторка звернулася до тих українців, які все ж виїхали за кордон. Вона закликала не дезорієнтовувати європейців російськими наративами.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ірма Вітовська до українців: Ми маємо уберегти цивілізацію від цього хуйового покидька

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів