Дружина Остапчука відповіла на докір через несерйозні фото: Жити я не перестану

12 травня 2022, 11:58

Дружина шоумена Володимира Остапчука, Христина вважає, що забороняти собі жити та радіти під час війни - це бути собі ворогом. Сама вона так чинити однозначно не збирається.

Жінка відповіла на критику через "легкий", недоречний, на чиюсь думку, контент у своєму Instagram. Вона наголосила, що жити - це зараз її обов'язок.

 
Комусь не сподобалося, що Христина постить у сторіс свої луки, як робила це до війни
фото з Instagram остапчук

"Отримала на днях коментар, що мені потрібно схаменутись і перестати виставляти історії з фото в дзеркалі з одягом, луками і так далі. Такий коментар за час війни я отримала ВПЕРШЕ, але він мене побудив на цей пост. Бо розумію, скільки зараз людей забирає в себе можливість - ЖИТИ!", - написала Христина.


"Так, в країні повномасштабна війна, яка забрала сотні життів, руйнує домівки, руйнує міста, і повірте мені, я це дуже добре розумію, інакше я б не робила все те, що роблю вже два місяці по допомозі, я б не носила щодня коробки по 10 кг, коли моїй поламаній спині це категорично робити не можна, і так далі, але жити я не перестану!", - запевнила вона.

Остапчук дякує Богові за кожен день, який проживає, адже не можна знати, скільки ще таких днів їй відміряно.

 
Раніше про те, що не можна відкладати життя на потім, говорили Раміна та Оля Цибульська

"...Тому я буду і хочу жити щодня! Не так повноцінно як раніше, бо це зараз неможливо, але сісти і вмирати вдома я не збираюсь, забороняти собі зробити зачіску, або показати, що я маю сили гарно одягнутись - це абсурд!! Заради мого і вашого життя, заради моєї і вашої свободи зараз наша Армія стоїть на передовій перед ворогом, який хоче її забрати, то ж не будьте собі ворогом, не забирайте в себе життя!", - закликала Христина.

"Живучи зараз, я набираюсь щодня енергії, щоб і далі бути корисною для потребуючих, продумую плани по свою допомогу постраждалим, але про себе не маю права забути! І вам НЕ раджу!! Тоді навіщо все це, навіщо намагатись вижити у війні, якщо самі собі забороняєте жити!?!?", - підкреслила вона.

Нагадаємо, днями Остапчук зізналася, що вдячна Богові за те, що не встигла завагітніти перед війною. Адже вони з Вовою саме планували поповнення в родині.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Києве мій, я так скучила": дружина Остапчука повернулася до столиці та зізналася у коханні

"Думала, нічого іншого не вмію": дружина Остапчука зізналася, скільки "професій" спробувала за час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів