"Цим займемося після війни": Остапчук розповів про поповнення в родині, скандал із ексдружиною та розбірки із Кіркоровим

10 травня 2022, 15:10

Телеведучий Володимир Остапчук разом із дружиною Христиною розповіли, як у перший день війни виїжджали з Києва та чи плануюють поповнення в родині.

Крім того, Вова пояснив, чому не підтримує контакт із колишньою дружиною Оленою Войченко.

Про це Остапчуки, які незабаром мають повернутися до Києва з Ужгорода, розповіли "Зірковому шляху".

Подружжя зізналося, що 24-го лютого війна застала їх зненацька.


"Перший прокинувся Вова. Сказав, що чув вибух. Але поруч із нами будівництво, тому я відповіла, що, може, це там щось впало... Потім ми вже почули літак", – розповіла Христина.

"У нас будинок багатоповерховий, у центрі. З нього добре видно Лівий берег. І я спершу почув два вибухи. А потім побачив ще один. Згодом почали літати винищувачі. І вони літали дуже низько. Я поліз в групи в Telegram. Там хтось писав "Та це провокації. Не видіться", а я подумав, "Ні народ, війна почалась", – пригадує Володимир.

 
Пара вирішила поїхати з Києва у перший день війни
фото instagram Христини Остапчук

Подружжя розповіло, що заздалегідь мали лише зібрані в одній папці документи. Все інше зібрали за 30 хвилин.

"В мене була якась чуйка, що не треба їхати по Житомирській трасі… Поїхали через Одеську. І от ми доїжаємо до Білої Церкви, а там аеродром є. І його в той момент бомблять", – розповів Вова.

За більш як 12 годин пара дісталася Тернополя. Згодом за кілька днів вирушила до Ужгорода.

Після цього ведучий намагався повернутися до Києва. Однак, з його власних слів, військові "розвернули" на блокпості, пояснивши, що назад до Західної України вже не буде змоги в’їхати.

 
Закохані пережили чимало стресу та "гойдалок" у стосунках від початку війни

Тоді Володимир вирішив бути максимально корисним і приєднатися до добровольчого угрупування місцевої поліції.

"Це такі ж повноваження, як і у справжньої поліції. Але чому "добровольчі", бо кваліфікованих та навчених поліцейських одних із перших брали й відправляли, а на їх місця ставали добровольців. Ті, що принаймні більш менш були навчені", – розповідає він.

"Так от, на чергування заступаєш із 7-ї ранку до 7-ї вечора. Все як треба. Є завдання, є рознарядка", – розповів Остапчук, а також додав, що у Києві так само планує виходити на чергування.

Подружжя також розповіло, що за час війни у їхніх стосунках було всяке: і сварки, і примирення.

"Було дуже багато стресу, який ми зганяли один на одному", – каже дружина ведучого.

"Всі ми люди. Я теж психологічно був нестабільний перший час. Ми дійсно сварилися, а потім мирилися… Я скажу так, наша родина пережила пандемію, війну і лишилося тільки метеорит. І все, буде повний набір…", – жартома говорить Володимир.

 

Остапчук також відверто зізнався, що в перший день війни йому не вдалося вийти на контакт із колишньою дружиною, аби вивезти дітей.

"Ми не домовилися з нею. Знаєте, війна чітко показує людей. І в моменти, коли треба згуртуватися, щоб убезпечити найулюбленіших людей… Олена відмовилася їхати з нами… Вони поїхали в Умань до батьків. Коротше, потім я зрозумів по нашій переписці, що вони десь на Західній Україні. Вона сказала, що їде в Чоп", – пригадує Володимир.

Ведучий зустрівся із дітьми та колишньою дружиною близько кордону України.

"Це була ніч. Я приїхав, побачив Емілю та Евана. Тоді я останній раз їх обійняв. Передав деякі матеріальні речі. Вона виїхала за кордон, а після того заблокувала мене", – розповів Остапчук.

Зараз колишні не спілкуються. Однак ведучий знає, що ексдружина та діти в Канаді.

"У моєї дочки планшет, там сім-карта поєднана з мої телефоном. Мені приходили повідомлення, типу "Вітаємо в Канаді". Згодом я зрозумів, що до чого. Але знову ж таки, я намагаюся кожен день зідзвонитися, поговорити, дітей побачити, але не виходить… Коротше, після війни розберемося", – говорить він.

Не оминув Володимир і скандалу із Кіркоровим, з яким торік подружжя особисто познайомилося в Греції. Тоді російський артист запевняв Остапчука, що дуже сумує за Україною та шкодує, що не може приїздити туди.

 
Ведучий не став приховувати ставлення до прокремлівських артистів

"Я в росії ніколи не був. Єдине, що в мене є двоє знайомих: з одним я працював колись, а з іншим ми бачились – це Басков і Кіркоров. На другий день війни я зайшов до кожного з них на сторінку в Instagram і написав свою позицію", – розповів він.

"Кіркоров мені відповів, що я "не имею смысла", "вот ты и открылся" і що він не вступатиме зі мною в дискусію. Тоді я написав, все що думаю про нього… І він відповів у своєму репертуарі: "Все, чао, в бан тебя". А Басков просто засцяв і одразу заблокував мене", – сказав Володимир.

На його думку, така позиція Кіркорова та Баскова не пов’язані із страхом. Вони радше "ФСБ-шники". Мовляв, на них або є серйозний компромат, або їм пропонують величезні гроші.

Після публікування переписки з Кіркоровим, Володимиру почали надходити погрози. Буцімто кадирівці "вже йдуть за ним" й таке інше.

"Мені й досі іноді дзвонять з якихось російських номерів, мабуть, "злили" мій телефон", – розповів Володимир.

 
Після перемоги у Христина та Вови великі плани

Наостанок подружжя привідкрило завісу щодо планів на поповнення в родині. Остапчуки підкреслили, що після війни хочуть стати батьками.

"Після війни плануємо обов’язково. Дякувати богу, що зараз не вагітна. Бо щодня дивишся на цих мамочок… Це жесть. А після війни обов’язково. Маленьких козаків та козачок треба народжувати. Це повинен буде робити кожен українець… Ми цим теж займемося після війни", – сказала Христина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Стан шоку та безпорадності": Кухар розповіла, де їх із чоловіком застала війна та як діти вибиралися з України

"Вдячна війні": Гвоздьова розказала, як полюбила Київ та навчилася радіти простим речам

"Це надто гидко": Трінчер засудила Anna Asti за дует із Кіркоровим

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів