Мішина: Цькування тих, кому краще, і вина, що ти вижив, мають загальну математику

18 травня 2022, 08:30

Акторка Ксенія Мішина зізналася, що з початку війни вона, як і всі співвітчизники, переживає найскладніший період у своєму житті. На думку зірки, саме травма від цього випробування змушує когось відчувати провину, а когось - робити боляче іншим.

Своїми роздумами Ксенія поділилася в Instagram.

"Ніколи раніше більшість із нас не стикалися з такими потужними, екстремальними викликами для психіки та й фізики теж. Кожен із нас переживає ці руйнівні емоції по-різному, та всі ми опинилися у різних умовах, з різним ступенем травмованості. Комусь пощастило більше, комусь менше, але всіх нас об'єднує одна мета – вижити та вистояти!", - написала актриса.

 
Ксенія має досвід подолання неврозу та панічних атак
фото з instagram мішиної

"Це не дивно, що переживаючи біль, страх і розпач деякі з нас більше за інших наповнюються ненавистю та злістю. Коли ці почуття спрямовані на ворога, це більш природно та зрозуміло, але коли вони спрямовані на своїх, це все лише погіршує. Одна річ, коли ми бачимо зрозумілу "зраду", а друга - коли ми натовпом накидаємося на тих, хто просто обрав жити, радіти сонцю чи їжі, поїхати в безпеку чи поділитися своїм щастям. І це шлях у нікуди!", - наголосила Ксюша.

"Цькування тих, кому краще, і вина, що ти вижив, мають загальну математику.
Зараз наше суспільство проходить самоідентифікацію, а значить, ми вибираємо право на краще життя. На життя в суспільстві, в якому є цінності! І головна цінність – це людське життя! Але, без застережень, кожне життя цінне! І той, кому погано, хто хворий, хто вмирає і той, хто живий, здоровий і щасливий", - вважає вона.

Мішина переконана: доки ми не навчимося радіти за інших, ми не дамо права на щастя самим собі.

 
Зірка нагадує, що злість варто спрямовувати на ворога, а не на одне одного

"Якщо кожен українець зануриться зараз у апатію та ненависть, що залишиться від нас? У кого будуть сили та бажання відновлювати все?!?! Завдання кожного з нас виводити себе з тяжких станів і допомагати іншим! Коли ми живемо ненавистю, ми не маємо місця для подяки. А саме подяка – шлях до процвітання. Радіючи за інших, ви, навіть якщо вам гірше, знайдете надію та силу для покращення та руху вперед", - запевнила вона.

"Повірте, ніхто з нас не несе відповідальності за горе, яке до нас прийшло, тільки держава росія", - зазначила зірка.

Мішина додала, що зрозуміла, що тим людям, що пишуть "гадоти та жовч" їй та іншим блогерами, просто дуже погано. Погано зараз і самій Ксюші, проте вона обирає чіплятися за світло та любити життя.

Нагадаємо, в квітні Ксенія з сином Платоном поїхала за кордон, де має змогу працювати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Прощавай, крейсер Москва": Мішина пригадала кримське дитинство і дім, який у неї відібрали

"Це означало б перемогу ворога": Мішина закликала не припиняти мріяти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів