"Прощавай, крейсер Москва": Мішина пригадала кримське дитинство і дім, який у неї відібрали

15 квітня 2022, 15:30

Уродженка Севастополя, актриса Ксенія Мішина, на тлі останніх подій із затонулим крейсером "Москва", назавжди попрощалася з теплими спогадами свого мирного дитинства.

Акторка розповіла, як змінилося її ставлення до колись рідних місць, та наголосила, що назавжди втратила свій старий дім.

"Ну що ж, Москва, та, що крейсер, виходить, до побачення. Так багато хочеться сказати, але слова дуже важко складати в рядки, коли так багато почуттів. Але я спробую розібратися... ", - написала Мішина.

"Севастополь, 1996 рік, мені 7, гуляємо з мамою Приморським бульваром, я спостерігаю за великим кораблем і дуже пишаюся своїм містом, тоді мені здається це чимось дуже важливим. Мені здається - ключове (слово - ред.)", - розказала вона.

 
Ксенія народилася і виросла в Севастополі

"Мені 10, йдемо з батьком на парад на честь дня Перемоги, я йду, дивлюся на крейсер Москва, і мені здається, що нічого надто страшного вже не станеться, адже була така жахлива трагедія, війна неможлива. Ми вже перемогли", - подумала тоді Ксенія.

Мішина згадала і свої 20 років, коли вона їхала додому з Києва після першої сесії. В той час ще студентка Мішина вважала, що немає безпечнішого та теплішого місця, ніж її дім. Але тоді їй лише здавалося так.

 
Акторка згадала щасливі моменти, які колись пов'язували її з домом в Криму

"А зараз мені не здається, мій дім точно став чудовиськом, що намагається зжерти своє дитя. Фльор дитячих спогадів розчинився, і я бачу, як ці машини-вбивці насунули на мене свою зброю. Я відчуваю все це, всю цю кровопролитну систему, як божевільну тварину, яка стогне та рве на криваві шматки все, що потрапляє під її лапи", - наголосила акторка.

"Мені більше нічого не здається. В мене більше немає того дому. Його забрали, і я давно відгорювала цю втрату", - наголосила Мішина.

 
За словами акторки, вона радіє, що слідом за крейсером "Москва" на дно піде ціла епоха брехні

Нагадаємо, протягом війни Ксенія Мішина закликала українок єднатися і бути більш чуйними одна до одної.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"47 день пекла і 3652 мого раю": Мішина зворушливо привітала сина з 10-річчям

"Це означало б перемогу ворога": Мішина закликала не припиняти мріяти

Еллерт про цивільний шлюб із Мішиною та надію на возз'єднання: У нас в обох є почуття одне до одного

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів