"Це його рішення": Кароль розповіла, що її 64-річний батько лишився в Україні та пішов до тероборони

26 травня 2022, 10:22

Батько співачки Тіни Кароль, Григорій Ліберман під час війни не захотів виїжджати з України. Він вступив до лав територіальної оборони.

Про це зірка розказала в інтерв'ю французькому виданню Le Figaro.

За словами Тіни, яка зараз дає концерти на підтримку України за кордоном, на Батьківщині залишилися її рідні та її творчий колектив.

 
Тіна з татом. Фото зроблено незадовго до початку війни
фото надане пресслужбою

"Вони чекають на мене. Звісно, я не знаю, коли я зможу їх відвідати. Що вони відчувають? Гнів і страх. Але вони якось продовжують жити. Мій батько у свої 67 (Григорію Самуїловичу Ліберману 64, але у інтерв'ю французькому глянцю помилково вказано цифру 67 - ред.) років міг би виїхати з країни, але бажає залишатися, щоби захищати Україну. Він вступив до лав добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Нелегко було це прийняти...", - зізналася зірка.

"Ми просто хочемо жити вільно. Війна, така дурна річ, яку росія відкопала з минулого", - зазначила Тіна.

Як стало відомо ТаблоID від джерел, Григорій Самуїлович перебуває в ТрО Києва, де виконує різні завдання, але докладніше про них розказувати не може в цілях безпеки.

Наважився піти до тероборони чоловік одразу, оскільки вважає себе патріотом, а Україна - його рідний дім. І зіркова донька, і решта родини його підтримують.

Нагадаємо, батько співачки Аліни Паш зараз на передовій. Тато Злати Огнєвіч - хірург за фахом, рятує життя українських вояків.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Кіт Степан у Франції опинився в обіймах Тіни Кароль. ФОТО

"Ми їх уже ніколи сюди не пустимо": Кароль виступає за тотальну заборону російських артистів в Україні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів