Остапчук розказав про плани щодо поповнення в сім'ї та біль через розлуку з донькою і сином

29 травня 2022, 10:30

Телеведучий Володимир Остапчук розповів, як змінилися під час війни його стосунки з дружиною Христиною, і які в них плани відносно збільшення сім'ї.

А ще Вова зізнався, що вже три місяці не спілкувався зі своїми дітьми від першого шлюбу, і це йому дуже болить.

Про це Остапчук говорив у інтерв'ю "КП в Украине".

"...Для мене це найбільший біль після того, що відбувається в країні. Моя колишня дружина не дає мені з ними спілкуватися", - поділився Володимир, чия ексдружина Олена забрала доньку і сина до Канади.

 
Востаннє 4-річного Евана і 8-річну Емілію тато бачив на початку війни, коли вони прощалися на кордоні

"Кожного вечора після 10-ї чи 11-ї години, тому що в Канаді це 3-я чи 4-та дня, я телефоную, але мені ніхто не відповідає. Я навіть писав листа до школи, щоб передати Емілії, що я її люблю, що я про неї не забув, і все буде добре. Але колишня дружина не дає мені спілкуватися з дітьми. Три місяці я дітей не чув і не бачив. Після війни розберемося, це її особистий вибір травмувати дітей", - підкреслив телеведучий.

Володимир упевнений, що Емілія та Еван теж переживають через розлуку з ним, але наразі нічого вдіяти не може.

"Якщо заскрінити мій телефон, у мене шлейф - скасований виклик, скасований виклик, скасований виклик… Тому не знаю, це не від мене залежить", - зазначив він.

Що ж до нинішньої дружини, Христини, то війна їх із Вовою зробила лише ближчими та ріднішими одне одному.

 
У жовтні Остапчуки святкуватимуть другу річницю шлюбу

"Ми завжди були вибухові, кожен зі своїм темпераментом. А під час війни це все загострюється. Перший місяць ми постійно були на нервах. Але - так, переоцінка була. Ти починаєш цінувати звичайні речі. Те ж запитання "як ти?" набуло іншого значення. І це я кажу не тільки про нас з Христиною, наше відношення до наших рідних і близьких теж набуло іншого змісту. Як каже Христина, ми стали ріднюльки", - поділився телеведучий.

"Війна загострює всі стосунки, трапляється, що люди розлучаються під час війни, але нас ці дні навпаки дуже зблизили", - додав він.

Щоправда, як зізнався Вова, повернувшись із заходу України до столиці, дружина все ж дала йому прочухана за "срач" у хаті та засохлі квіти.

Подружжя продовжує будувати власний дім. А майбутню дитинку, яка поки лише в планах, Христина з Вовою називають жартівливим кодовим іменем.

"Ми її так і називаємо – Валентинка. Я погоджуюся з тими людьми, які кажуть, що бути вагітною під час війни чи з немовлям на руках - це набагато складніше. Але ми готові. Ми у Києві, будуємо будинок і працюємо над Валентинкою", - заявив Остапчук.

Нагадаємо, в одному з попередніх інтерв'ю пара говорила, що відкладе народження спільного малюка на після війни. Та схоже, Вова і Христина вирішили не зволікати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Ми ще та італійська сімейка": Остапчуки подуркували на камеру в однакових луках. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів