Бєдняков у Instagram оголосив про перехід на українську: Відтепер можете називати мене "бЕндеровцем"

30 травня 2022, 12:45

Телеведучий Андрій Бєдняков відтепер вестиме свій Instagram виключно українською. Він пояснив своє рішення, проілюструвавши допис фото, зробленим у рідному Маріуполі.

"На цій фотографії Андрій. З російським прізвищем Бєдняков. Цей хлопець все своє життя розмовляв російською мовою. Але "русский язык ущемляют. Мы идём спасать русскоговорящих". Врятували…", - написав телеведучий.

 
Відтепер блог Андрія - виключно солов'їною
фото з instagram бєднякова

"Відтепер інстаграм цього хлопця буде українською. Бо йому так хочеться. Бо інакше він не може (але й не треба теж дуже вихваляти. Бо були речі, за які соромно. Але краще пізДно, ніж ніколи). Так він висловлює свою позицію. Позицію проти вбивств, окупації та захвату територій іншої країни", - підкреслив Бєдняков.


"Відтепер можете називати мене "бЕндеровцем". Ви ж так називаєте людину, яка любить свою країну?) Всім тим, хто буде зараз кидатися піною з рота, відповідь одна: кнопка ВІДПИСАТИСЯ перед вашими очима. Для тих, хто зі мною - кнопка "ПЕРЕВЕСТИ" вам в поміч. P.S. Це фото зроблене в Маріуполі. В місті, яке було, є і БУДЕ українським завжди", - додав він.

Нагадаємо, росіяни звинуватили Бєднякова у "зраді" рідного міста.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Бєдняков звернувся до росіян: Вам ніколи не зломити наш дух

"Перша пісня українською": соліст Нервы представив пронизливий сингл про війну

"Матюкатися простіше російською": Аніта Луценко розказала про свій шлях переходу на українську та закликала нікого не цькувати

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів