Бєдняков прокоментував заборону на в’їзд до росії та розповів, що зробить через 50 років

21 квітня 2022, 21:00

Телеведучий Андрій Бєдняков, уродженець Маріуполя, розповів як підтримує зв’язок із тамтешніми друзями. За його словами, це стає дедалі важче, адже там рідко вдається спіймати сигнал українських операторів зв’язку.

Також Андрій прокоментував новину про внесення його до списку публічних українців, яким заборонили в’їзд до росії на 50 років.

"Ну буває. Що я можу зробити? Опинитися у такому списку я вважаю за честь. Так багато людей відомих і талановитих. Я навіть не уявляю, що я роблю в тому списку. Але, як виповниться 85 років поїду забирати всі наші праски та навушники, вивезені з України у 2022-му", – сказав Бедняков в ефірі шоу "Сніданок".

 
Влада росії наразі намагається "покарати" багатьох українських діячів у подібний спосіб. У співачки Злати Огнєвіч та боксера Олександра Усика, наприклад, відібрали почесні звання, надані їм у тимчасово анексованому Криму
фото instagram Андрія

До слова, ведучий не єдиний, хто іронічно сприйняв цю заборону. Співачка Настя Каменських та репер Потап, які також є у списку, днями прокоментували свою кандидатуру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Дякую за честь": Огнєвіч відреагувала на позбавлення її звання "Заслуженої артистки Криму"

"Почесне звання": Комарова зарахували у вороги росії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів