Із нагоди Платинового ювілею: Букінгемський палац оприлюднив новий портрет королеви Єлизавети II

2 червня 2022, 10:39

2 червня королева Великої Британії Єлизавета II відзначає 70-річчя правління. Із нагоди Платинового Ювілею Букінгемський палац оприлюднив новий офіційний портрет королеви.

В Instagram палацу було також додано звернення монарха.

"Дякую всім: громадам, сім’ям, сусідам та друзям, які долучилися до організації мого знакового Платинового Ювілею у Великій Британії та країнах Співдружності", – йдеться у зверненні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от The Royal Family (@theroyalfamily)


"Я знаю, це стане причиною появи багатьох хороших спогадів на цих урочистостях. Мене продовжують надихати доброзичливі побажання. Я також сподіваюся, що у наступні дні святкування буде можливість відобразити все, що було досягнуто за останні 70 років, адже ми дивимося у майбутнє з впевненістю та ентузіазмом", – підсумувала вона.

Як зазначає британський Vogue, знаковим елементом цьогорічного портрету є простота образу королеви Єлизавети. Замість фотографії на троні, з короною та всіма почесними орденами й регаліями, вона втілила більш скромний образ, який, вочевидь, символізує увесь стиль її правління.

Нагадаємо, у квітні Єлизавета II відсвяткувала свій 96-й день народження. Із цієї нагоди вона сфотографувалася зі своїми кіньми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Моє щире бажання": Єлизавета ІІ оголосила, що дружина принца Чарльза стане королевою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів