"Кожна би хотіла опинитися на моєму місці": скандальна "Місіс Крим" відповіла на хейт

2 червня 2022, 14:30

Новообрана "Місіс Крим" Ольга Валєєва, чия колоритна зовнішність розбурхала мережу, виявилася не готовою до хвилі негативу на свою адресу. Жіночка заявила, що люди жорстокі та просто не вміють дивитися на красу під іншим кутом.

Як зізналася 34-річна Ольга, в перший день вона не знаходила собі місця і не спала всю ніч.

 
Валєєва свою перемогу вважає цілком заслуженою
скріншот із instagram

"Усі знімки, котрі потрапили в соцмережі, найневдаліші у моєму житті! На фото підібраний якийсь ракурс, при якому я здаюся втричі більшою!", - розказала вона "Комсомольской правде".


"Дуже шкода, що люди такі жорстокі та злі. Але одне можу сказати точно, що ті, хто пише гидоту, точно не щасливі, не мають нормального особистого життя, незадоволені. Кожна би хотіла опинитися на моєму місці, взяти участь у конкурсі краси, вийти на сцену в красивій сукні і, тим більше, бути переможницею та забрати свою корону! Але чи кожна здатна це зробити?", - обурилася Валєєва.

 
Це фото з Instagram Ольги, тобто на ньому вона собі подобається

"Місіс" підкреслила, що вона - людина сильна характером та морально стійка. На її думку, слабку дівчину таке цькування могли би навіть довести до суїциду.

"Люди не звикли дивитися на вроду під іншим кутом. Уся критика, що зараз упала на мою адресу, повалилася через мою неординарну зовнішність. Так, у мене багато тату на тілі. Так, у мене яскраве руде волосся. Так, у мене, як і у більшості дівчат зараз, збільшені губи. До слова, вони не такі великі. Але це не заважає мені бути талановитою і вродливою!", - наголосила вона.

Нагадаємо, кілька років тому ажіотаж у мережі спричинили фото з "аристократичного" балу в окупованому Сімферополі.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Пишна краса в купальниках і національних костюмах: хто виборов корони Miss & Mrs World Plus Size Ukraine 2021

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів