"Жодних сумнівів не було": Фагот пояснив, чому пішов воювати, і чому Гребенщиков - "бородате гівно"

3 червня 2022, 12:00

Музикант Олег "Фагот" Михайлюта, який зараз боронить Україну від ворога зі зброєю в руках, розказав, як він прийняв це рішення. А ще артист пояснив, що він думає про закиди західних політиків, мовляв, Україні варто поступитися частиною території заради припинення війни.

Висловився Фагот і щодо музиканта Бориса Гребенщикова.

Олег поспілкувався з російськими журналістами на каналі "Бакалейко и Катаев".

Як наголосив 48-річний артист, зараз вся Україна згуртувалася, щоби дати відсіч ворожій навалі.


 
Фагот розповів, як пішов воювати
фото антона птушкіна з instagram фагота

"Ми всі докладаємо зусиль для цього: і російськомовні українці, і україномовні українці, всі зараз в одній команді, всі розуміють, що треба зібратися і дати відсіч ворогу, тому що по-іншому не можна. Земля це наша, нам кудись їхати звідси жити в жодному разі не хочеться, нам подобається жити тут, нам подобається виховувати дітей тут. І що там вашому бункерному діду прийшло в голову, прийдеться в нього з цієї голови...", - поділився він.

Власне, уточнив артист ідея загарбати Україну сидить у голові далеко не в одного путіна, адже історія ця триває сторіччями.

"Гребенщиков, це бородате велике гівно, яке кілька місяців тому розказувало, що "був я у Криму багато разів, я українців там не бачив", а тепер воно розказує "культура поза політикою, і ми тут ні до чого, ці жахіття не до нас, це не ми"? Ну яка лицемірна тварюка це ваше велике гівно! Як можна бути таким цинічним падлом", - обурився Фагот.

Гнів у нього викликають і пропозиції деяких "пронирливих вилупків" поступитися росії, наприклад, ідея Еммануеля Макрона, що путіну треба дати можливість зберегти обличчя.

"Давайте поможемо путіну зберегти обличчя" - хіба що в формаліні сука ми можемо помогти йому зберегти обличчя, лише так", - наголосив виконавець, порадивши французькому президенту подарувати путіну Лазурний берег.

 
Музиканта обурюють пропозиції задобрити путіна українськими територіями

Фагот відповів на питання, чому вирішив піти воювати.

"Жодних сумнівів не було. Я розумів, що я музикант, але, тим не менш, мені потрібен ствол. Тому що я розумів, що тікати кудись, їхати, евакуюватися я не збираюся. це мій дім, це моя країна, це моя земля, це моя культура, врешті-решт. І я розумів, що я її захищатиму до останнього. Мені треба було знайти зброю - я її знайшов. От, я записався в батальйон", - пригадав він.

"Звісно, страх був, і опасіння були, але і кураж був. Коли ти на 120% упевнений у своїй правоті, ти вже розумієш, що ці гуманітарні теми, що людей треба лише любити і все їм пробачати, і плекати, ці всі штуки одразу відійшли на задній план. І ми всі, кожен українець розуміє, що чим більше ти уб'єш ворогів, тим завтра тобі буде легше і краще. І лише так усі зараз і живуть, такими ж ідеями і такими ж можливостями, і такими ж намаганнями. Всі зібралися як один єдиний кулак і мочать тварюк", - додав артист.

На закінчення інтерв'ю Фагот порадив журналістам берегти себе, але запевнив, що росіяни все одно горітимуть у пеклі.

Нагадаємо, Олег учить свого 11-річного сина тримати зброю в руках.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Фагот показав, який "руській мір" йому до вподоби. ВІДЕО

"Це і є фашизм": Гребенщиков засудив війну проти України та назвав російську верхівку психічно хворою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів