"Це і є фашизм": Гребенщиков засудив війну проти України та назвав російську верхівку психічно хворою

23 травня 2022, 17:30

Музикант та поет Борис Гребенщиков вважає війну, яку веде росія проти України, справжнім фашизмом та найстрашнішим із усього, що відбувається зараз у світі. На думку лідера гурту "Аквариум", причиною всьому є божевільна одержимість та "імперські замашки" володимира путіна.

Про це БГ говорив у інтерв'ю ізраїльському "9 каналу".

Сьогоднішня росія нагадує йому славнозвісний роман Джорджа Орвелла, а ще Римську імперію часів імператора Калігули.

"Якщо при владі перебувають люди божевільні та хворі, психічно хворі, то весь народ, натхненний телевізором, підлаштовуватиметься під них, щоби отримати від них гроші та інші блага. Люди торгують совістю, честю та всім іншим для того, щоби догодити ненормальним правителям", - зазначив артист.


 
Борис Гребенщиков відкрито засуджує війну росії проти України
скріншот із відео "9 канала" в youtube

Гребенщиков розповів, що особисто він робить для того, щоби допомогти Україні.

"Я грав у Берліні коло Бранденбурзьких воріт, і захід зібрав 12 мільйонів (євро). Це теж пішло на допомогу Україні. Україна потребує допомоги. Росія варварськи, жахливо, непристойно напала на Україну. Одна держава в центрі Європи напала на іншу. Весь світ мовчить і стоїть в сторонці, нервово курить. Тому що не знає, що робити... Мені здається непристойним те, що одна країна знищує іншу, а весь світ мовчить", - поділився музикант.

Його обурює те, що новини про Україну "перебувають на 20-тому місці" у світових ЗМІ.

"Тобто якась реформа, щось інше, набагато важливіше. А в Україні - та, вбивають людей, хай і вбивають. Як на мене, це недобре", - наголосив він.

Як висловився артист, правда та свобода для сучасної росії зараз "шкідливі".

"Радянський Союз був державою, де свобода була неможлива в принципі. Тепер ми прийшли до стану, коли свобода не те щоби неможлива, а вона є підставою для посадки до в'язниці. Вона, являючи собою свободу, є шкідливою для держави. Правда є шкідливою для держави", - сказав Гребенщиков.

 
Сума, зібрана артистом для допомоги Україні, вражає

"Це і є фашизм - знищення однієї нації іншою за ознакою національної, державної приналежності. Це як, не фашизм? Фашизм... Якщо ти живеш на цій території - ми тебе знищимо", - зазначив Борис, який вважає "нісенітницею" існування якихось загроз росії з боку НАТО.

"Божевільні, позбавлені розуму люди. Вони психічно хворі. Але вони мають владу і тому вони можуть знищити, зачавити танками, посадити до в'язниць, розстріляти будь-яку людину, яку вони зустрінуть на вулиці. Будь-яку", - наголосив він.

Нагадаємо, акторка Тетяна Лазарєва нещодавно назвала путіна "виродком" та попросила українців не ненавидіти всіх росіян.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Макаревич про доцільність мітингів у сучасній росії: Раніше треба було чухатися

"Моя справа - не мовчати": Ахеджакова про війну росії проти України і про те, чи пробачать колись українці

"Я не зможу називати війну якимись іншими словами": Хаматова пояснила, чому вона не в росії, та висловила надію, що "сильний" путін визнає помилку

Донька путінського пропагандиста Машкова: Те, що він зараз підтримує – підлість

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів