"Вам було небайдуже": Депп підірвав TikTok зворушливою подякою відданим фанам

8 червня 2022, 11:45

Американський актор Джонні Депп, який здобув перемогу в суді над своєю ексдружиною Ембер Хьорд, вирішив іще раз висловити подяку своїм шанувальникам, які не вірили у висунуті проти нього звинувачення в домашньому насильстві.

58-річна кінозірка зробив це у Tiktok. Щойно Джонні завів акаунт, навіть не встигнувши викласти перше відео, на нього вже підписалися мільйони фолловерів.

 
Instagram Джонні завів собі в 2020-му році, коли нудився через карантин. Тепер же настала черга TikTok
фото afp з сайту getty images

"Усім моїм найдорожчим, найвірнішим та найстійкішим прихильникам. Ми були разом усюди, ми все бачили разом. Ми пройшли разом один і той самий шлях. Разом ми вчинили правильно, все тому, що вам було небайдуже. А тепер усі ми рухаємося вперед разом. Ви, як завжди, є моїми наймачами, і я не можу в інший спосіб сказати вам "дякую", крім як сказати "дякую". Отже, дякую вам. Моя любов та повага вам. Д.Д", - написав Депп.

@johnnydepp

To all of my most treasured, loyal and unwavering supporters. We’ve been everywhere together, we have seen everything together. We have walked the same road together. We did the right thing together, all because you cared. And now, we will all move forward together. You are, as always, my employers and once again I am whittled down to no way to say thank you, other than just by saying thank you. So, thank you. My love & respect, JD

♬ Stranger - Love Joys

Трохи більше, ніж за пів доби, відео Джонні набрало понад 234 тисяч переглядів. До слова, слова підтримки акторові пишуть і українською.

Тим часом на Tiktok-екса вже встигла відреагувати Хьорд.

"У той час як Джонні Депп каже, що він "рухається вперед", права жінок відкочуються назад. Меседж цього вердикту жертвам домашнього насильства... бійтеся виступати та говорити", - цитує заяву актриси The Daily Mail.

Як відомо, Ембер має намір подавати апеляцію. До того ж, у зірки в буквальному сенсі нема стільки коштів, щоби виплатити Джонні Деппу кількамільйонну компенсацію, яку призначив суд.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Присяжні повернули мені моє життя": Депп переміг Хьорд у суді

Депп заявив, що він "не Попелюшка", але свою жінку не бив

Ранкова пиятика і спомини про насильство в дитинстві: Депп дав відверте інтерв'ю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів