Дорогу в Голлівуд закрито: експерти віщують Хьорд крах кар'єри та банкрутство

2 червня 2022, 17:45

Поразка акторки Ембер Хьорд у суді, який став на бік американського актора Джонні Деппа, може мати для неї нищівні наслідки.

На думку експертів, репутація 36-річної зірки настільки підмочена, що до ролей у Голлівуді їй відтепер зась. До того ж, у неї просто нема цих 8 мільйонів 350 тисяч доларів, які Ембер мусить виплатити Джонні.

Як пише The Daily Mail, Хьорд світить банкрутство. Як підтвердила в коментарі Today адвокатка актриси, вона "абсолютно точно" не має таких грошей.

 
Ембер Хьорд виходить із будівлі суду після оголошення вердикту
фото getty images

За інформацією Fox Business, усі статки Ембер становлять 8 мільйонів доларів. За іншими даними - лише 3.

Імовірно, Ембер доведеться продати свій дім у Каліфорнії, який коштує 570 тисяч, а ще Range Rover, що дістався їй при розлученні. Не виключено, що свій борг вона виплачуватиме роками, віддаючи Деппу частку з майбутніх гонорарів - якщо такі будуть, звісно.

"Для Хьорд нема дороги назад у Голлівуд. Якщо ви знімаєте фільм або думаєте про підбір акторів до нього, ви її наймете? Погляньте на величезний шквал обурення щодо "Аквамена 2", - зазначив британський експерт із піару Марк Борковскі, маючи на увазі те, що петиція за те, щоби Ембер прибрали з фільму, днями набрала понад 4 мільйона підписів.

 
Акторка має виплатити Джонні Деппу понад 8 мільйонів доларів
фото getty images

"Судовий процес забруднює будь-який маркетинг чи піар, щоби випустити фільм", - пояснив він.

Дехто з експертів припускає, що деякий час великі кіностудії боятимуться зв'язуватися і з самим Джонні Деппом. Але шанси на поновлення кар'єри в нього все ж вищі, ніж у Хьорд.

"Із точки зору репутаційного менеджменту, тут не може бути переможців. Вони замастили одне одного кров'ю. Студіям буде складніше наймати когось із них, оскільки ти потенційно відвертаєш від себе великий сегмент аудиторії, якому може не сподобатися той факт, що ти запрошуєш у певний проєкт Джонні чи Ембер, бо зараз відчувається сильне обурення", - поділився фахівець із кризового менеджменту та комунікацій Ерік Роуз.

 
Піррова перемога?
фото afp з сайту getty images

Нагадаємо, через звинувачення у домашньому насильстві Джонні Депп втратив роль Ґріндельвальда у "Фантастичних звірах". У третій частині фільму-приквелу "Поттеріани" його замінили на Мадса Міккельсена.Як висловлювався сам Депп, в очах світу він зненацька перетворився з Попелюшки на Квазімодо.

Як відомо, Джонні заявляє, що в їхньому шлюбі не він, а саме Ембер була агресором.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Деппу приписують роман із адвокаткою у його справі проти Хьорд. ВІДЕО

Джонні Депп заявив, що жінка наставляла йому роги з Ілоном Маском

Ранкова пиятика і спомини про насильство в дитинстві: Депп дав відверте інтерв'ю

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів