"Ненависть, відчай та безвихідь": Машкова розповіла про розрив зв'язків із батьком-пропагандистом через війну

21 червня 2022, 11:00

Дочка російського актора-пропагандиста Володимира Машкова, Маша, яка з самого початку висловлюється проти війни в Україні, поміркувала про розрив родинних зв'язків.

У своєму Instagram Машкова написала пост, у якому зізаналася, що на заміну любові до рідних приходять ненависть та безвихідь.

"Що робити, якщо після початку війни у ​​вас стався у сім'ї розрив зв'язків? У моєму випадку це сталося публічно. З бабусею у мене занадто міцний зв'язок, його не розірвеш. Ми говоримо по телефону, але все рідше... між нами ніби висить щось страшне, велике і мертве...

Але ми разом. Просто не говоримо про найважливіше зараз для мене. Війну. А бабуся була завжди саме тим, до кого я йшла за найважливішим…", - написала Маша.


 
Машкова з дідусем і бабусею

"З татом складних за життя запропонованих обставин було більше, і ми не впоралися. Після "тієї" розмови (кого цікавить) ми більше не говорили. Я відпустила, прийняла і зберегла любов, але кожна публічна поява батька у футболці з фашистсько-зіганутою символікою завдає мені фізичного болю і кохання втікає… Все заповнює ненависть, відчай і безвихідь. Думаю, йому теж складно читати та дивитися зараз на мене...", - зізналася актриса.

 
Раніше Маша казала, що дуже любить свого тата, тому відчуває біль і відчай через його заяви і погляди

"Ми вважаємо, що вони в секті фашистській під керівництвом соловйово-симоньянським, а вони вважають, що ми не розуміємо, як сильно заздрить нам Америка, яка війну і розв'язала, і "взагалі ви бандерівців підтримуєте, нацики недобиті". Замкнуте коло. Ми одне одного не чуємо. Не розуміємо. Інформацію беремо із різних ресурсів...", - зазначила Машкова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Masha Mashkova (@masha_mashkova_official)

Нагадаємо, після того, як Машкова виступила на CNN та засудила війну, її батько вимагав негайно повертатися до росії разом з дітьми та бути "хорошою росіянкою".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Між повітряними тривогами: онучка пропагандиста Машкова по Skype займається танцями з хореографом із Києва

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів