"Не бачимо проблеми": Мірошниченко з дружиною хочуть всиновити дитину

24 червня 2022, 11:15

Телеведучий Тімур Мірошниченко після 100 днів розлуки возз'єднався з дружиною Інною та дітьми і розказав про їхні післявоєнні плани.

В інтерв'ю Аліні Доротюк подружжя повідомило про намір всиновити дитину і пояснило, як прийшли до цього рішення.

"Ця ідея, мені здається, одночасно спала нам на думку. Це було ще в перші дні повномасштабної війни, коли ми бачили ці потоки інформації, скільки дітей залишилося без батьків. Ми почали говорити про те, що треба когось всиновити, ніби ми це вже узгодили, ніби це вже доконаний факт", - згадав Тімур.

 
За словами телеведучого, коли вони з Інною зважаться, то відразу візьмуть дитину, але юридично це поки неможливо зробити через війну
фото з instagram

"Це однозначно від серця, ти ж не можеш собі напланувати. Ти ж не прийдеш, знаєш там, не скажеш: "Покажіть усіх". Це ж трохи інша історія. Тут треба ось цей конект відчути. Він може бути відчутним лише під час живої зустрічі.

Коли відчуємо, що це наша дитина, тоді будемо усиновлювати", - додав він.

Дружина Мірошниченка також прокоментувала їхнє рішення.

"Боліло від того, що є багато дітей, які потребують любові і турботи, але не можуть її отримати з різних причин. Ми обидва зрозуміли, що нам треба готуватися. Це не просто слова, я розумію", - зазначила вона.

 
Тімур Мірошниченко живе у шлюбі з Інною Рудник з 2018 року. Подружжя виховує двох дітей: доньку та сина

За словами Інни, вони з чоловіком поки не думали якого віку буде син або донька, але жінка зізналася, щоб хотіла б маленьку дитину віком до двох років.

"Хочу взяти когось, хто вже пожив у дитячому будинку або родині. Взяти того, хто має менше шансів знайти собі нову сім'ю. Головне, що ми з чоловіком це погодили, і вдвох хочемо і не бачимо в цьому (в усиновленні - ред.) проблеми", - підсумувала вона.

Нагадаємо, місяць тому телеведучий Даніель Салем повідомив про намір усиновити дитину та закликав підтримувати тих, хто наразі цього потребує.

А ще раніше телеведуча Катерина Осадча натякнула на поповнення в їхній з Юрієм Горбуновим сім'ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Салем розповів, як дружина відреагувала на його бажання всиновити дитину

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів