"Узяв пістолет": Притула розказав, чим його здивувала дружина в день народження

30 червня 2022, 10:30

Телеведучий Сергій Притула, якому з нагоди свого дня народження вдалося зібрати приголомшливу суму на купівлю чотирьох "Байрактарів", розповів про ще один, безцінний подарунок, який отримав до свого 41-річчя.

Сюприз імениннику зробила дружина Катерина.

Як його вітала родина, Сергій розповів "Сніданку 1+1".

"На день народження (старша донька) Соломія мені співала пісню про татуся. Але найбільший сюрприз насправді зробила дружина", - поділився він.


 
У серпні Катерина з Сергієм святкуватимуть сьому річницю шлюбу
ФОТО З INSTAGRAM

"На день народження зранку я вдома запустив кампанію, не виходячи з дому, прокинувся зрання, перехрестився - і погнали, полетіли... І от воно понеслося. Я сидів під холодним душем, тому що мені голова трішечки вибухала, і тут чую - в мене в дверях хтось шкрябається. А я нікого не чекаю, я взагалі сиджу, себе зранку заспокоюю, бо в мене день народження, а я сам у тій хаті своїй великій, де має бути багато дитячого сміху, а того всього нема. Я не знаю, хто там до мене до хати? Я взяв пістолет. Відкриваються двері, заходить жінка. Я кажу: "Ну, маєш щастя". Але дуже розчулила, це такий був найбільший (сюрприз)", - зізнався Притула.

Нагадаємо, в Сергія та Катерини є ще молодша спільна донька Стефанія. Свій перший день народження через війну дівчинка відзначила далеко від рідного дому.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Притула задля романтики з коханою дзвонить Любі, яка розуміє його з пів слова

Багатодітний татко Притула пояснив, чому не він обирав ім'я для новонародженої доньки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів