"Плювок в мою сторону": Приходько про дружбу з Гагаріною, псевдопатріотів та конфлікт із Потапом

5 липня 2022, 14:15

Співачка Анастасія Приходько розповіла у нещодавньому інтерв’ю виданню "Музвар" про конфлікт із репером Потапом та ставлення до Світлани Лободи.

Також зірка висловила своє ставлення до артистів, які виїхали з України, та перебувають на благодійних гастролях за межами держави.

Приходько зізналася, що не засуджує тих, хто наразі дає концерти на підтримку батьківщини за її межами. Мовляв, у кожного свій спосіб пережити стрес.

"Це їх вибір. Це вибір кожного громадянина України. Я не маю права їх засуджувати… Кожна людина переживає страх по своєму… Артисти, з якими я спілкуюся… повірте, вони там теж не дуже кайфують. Я кажу про тих, хто нормальний", – сказала вона.


 
Раніше зірка розповідала, що виїздила за кордон під час війни лише на два тижні до друзів
фото Facebook Анастасиї Приходько

На думку Приходько, у деяких її колег є значно більші гріхи, ніж гастролі за кордоном. Мовляв, ті, хто після 2014-го продовжував виступати у росії, давав свою "мовчазну згоду на все".

"Жоден з них, з тих, хто виступав у москві, не каже: "Вибачте мене, українці. Вибачте за те, що я була сліпа, глуха, дурна… Ніхто з них не вибачився", – сказала вона, попередньо згадавши Світлану Лободу, яка оголосила про пожертву частини грошей з корпоративів на відбудову Ірпеня.

"Скільки вартує пробачити Світлану Лободу?... Як би це прикро не звучало з моїх вуст, для мене це – просто купівля України…

Респект Алану Бадоєву та Максу Барських, що набрались мужності, чоловіки, і вибачились. Не грошима махати вирішили, а вибачитись. В серці це має бути. Визнати це", – сказала вона.

 
У 2017-му співачка отримала звання "Заслуженої артистки України"

Виконавиця вважає, що попри війну багато артистів все ще намагається "всидіти на двох стільцях". У такому контексті Приходько згадала скандальні висловлювання продюсера Юрія Бардаша.

"Ці коментарі на випадок, якщо росія "пабєдіт". Це їх качелі. Ох, таких людей я не люблю. І саме до них я відношу Лободу, Ані Лорак, Сєдокову, Ёлку, актори різні, які з України.

І ці люди, які зараз замовчують, вони чекають… Потім подивляться, що Україна перемагає і почнуть свої прапорці діставати і кричати "Слава Україні". І що це таке?

Місяць треба чекати, щоб подивитися, що в тебе в Ірпені коїться? Заради чого? Корпоративів на птахофабриці? Співати на дні народженні росії? Це вартує того?

Мене не треба купувати, мені не треба твої гроші, мені потрібно покаяння. Бо ж потім пройде певний час, ми отримаємо перемогу. Будуть там якісь відносини, і вона подумає, що можна їздити і поїде", – сказала Анастасія.

 

Не оминули в розмові з інтерв’юєром і сварки з Потапом.

"Я сказала Потапу, що він, яким був, таким і залишився. Але він хоч допис на цю тему зробив, відповів мені… Почав писати українською, говорити українською. Але як це сприймати? Його з короваєм зустрічати? Він сказав: "Ось ми не приїдемо більше в росію, нафіг ті нагороди".

А коли я про це казала, він ходив і за моєю спиною таке говорив, дуже образливо казав... Він просто це ляпав серед тих людей, з якими я спілкуюся… мав необережність розповідати, що я з глузду з’їхала.

Коли я побачила його допис, мене прям вибісило. А що тобі заважало тоді підтримати мене? І зараз, що мені треба робити? Сказати йому, що він такий молодець? Перейшов на українську мову, сидить там в Іспанії?", – сказала вона.

 

Приходько зізналася, що хоч на її рахунку і є конфлікти із деякими артистами, про репутацію скандалістки вона не переймається.

"Я не боюся, не звертаю на це увагу… Життя воно одне… Не треба лізти в мушлю та думати, ой не буду казати, а може я ображу людину", – вважає артистка.

"Одного разу, я не буду казати її прізвище, вона медійна людина. І ось ця людина мені колись сказала: "Я так боюся втратити свою репутацію, над якою я працювала 20 років". Я думаю, яка репутація? Ти скажеш, що тобі щось не подобається і що?

Це було до війни. Зараз вона говорить все: що можна, що не можна все у публічному просторі… Просто живи. Живи і будь чесною. Це завжди буде в ціні. Якщо ти будеш людиною, чесною людиною, порядною, до тебе всі прийдуть. Всі хочуть доторкнутися до прекрасного", – вважає співачка.

 

Згадали у розмові й колишню приятельку Приходько Поліну Гагаріну.

"Ми з нею товаришували. Вона приїздила до мене в Київ на презентацію пісні, була в мене вдома, жила й ночувала. Все це було, коли вона була просто Поліна Гагаріна. Я її підтримувала… Я з нею дуже товаришувала.

Але потім вона підписала контракт із Костею Меладзе. Була така ситуація: в мене мав бути концерт у москві, це ще у 2011-му році десь було. Вона мала бути в мене на розігріві. Афіша з її іменем теж була. Вона мені подзвонила, сказала: "Зніми цю афішу. Я не буду виступати". Я питаю, чому? Вона сказала, що "ти ж більше не працюєш з Костею Меладзе, тому я не хочу більше бути з тобою пов’язана". Ну камон", – пригадала співачка.

 

"Ну от вона такий плювок в мою сторону зробила. Для мене вона на цьому закінчилася. Як людина, як артистка… І коли вона вийшла на Лужніках, я подумала: "Якою "мразью" була, такою ж і залишилася", – сказала Приходько.

Зірка не приховує, що нині для неї "хороших росіян" не існує.

"Для мене хорошого москаля нема. Якщо ще в період 2014-го року я виділяла когось… то зараз не хочу. Моя віра закінчилася… Все закрили. До побачення. Паркан вгору 10 кілометрів. Не метрів, а кілометрів… Я сказала, що ніколи туди не поїду", – підсумувала вона.

Нагадаємо, нещодавно Приходько розповіла, чим її дратує Арестович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Зрада Батьківщини": Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів