"Мама берегла від пандемії, а зараз береже від війни": Приходько присвятила зворушливий допис 1-річному сину

25 березня 2022, 12:40

Співачка Анастасія Приходько привітала з першим днем народження свого молодшого синочка Луку. Вона запевнила, що у її "найкращого на землі мужчини" буде, для якого доля підготувала такі непрості випробування, буде найкраще свято. Адже поруч вона - його мама.

Як розказала Настя, її сонечко дуже самостійне та вимогливе і завжди доб'ється, щоби вона взяла його на ручки.

"Я завагітніла тоді, коли в світі була пандемія, було дуже складно і мені, і татові, був великий страх, я плакала ночами та боялася, а що, як я не впораюся, не вийде, не зможу... Сину, в мами все виходить, хоча ти цього й не знаєш, мама рік берегла тебе від пандемії, а зараз береже тебе від війни, ти в мене такий сильний, стільки вже пережив, ти завжди був поруч зі мною, на студіях, на зйомках, у дорозі завжди...", - написала артистка.

"Ти - мій світ, мій найкращий на землі мужчина, і я обіцяю, що в тебе буде найкращий у світі день народження! Так, як я і планувала за два місяці до початку війни... Я люблю тебе, Лука. З днем народження", - додала Приходько.

У сторіс зірка показала іменинника і те, як його вітають старші брат Гордій та сестра Нана.

 
 

Як відомо, першу дитину Анастасія народила, коли перебувала в аб'юзивних стосунках із Нуріком Кухілавою. Але нинішній чоловік співачки, Олександр ростить дівчинку мов рідну, і Нана навіть не здогадується, що він не є її біологічним батьком.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Віддам за тебе життя": Приходько у річницю вінчання присвятила чоловіку проникливі слова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів