Приходько пояснила, чому з дітьми залишилася в Україні та чим її дратує Арестович

26 травня 2022, 17:50

Співачка та мама 3-х дітей Анастасія Приходько розповіла у нещодавньому інтерв’ю, чому не поїхала з України після початку війни.

Зірка зізналася, що вони з чоловіком Олександром лише раз виїхали за кордон на два тижні до друзів, а потім відразу повернулися до Києва.

"Ми виїхали (зі свого будинку, що під Києвом – ред.) в ніч з 24-го на 25-те о першій ночі. Бог врятував нам життя, що ми не поїхали у Львівську область через Житомирську трасу. Ми поїхали через Одеську… Після Великодня, 26-го квітня повернулися в Київ", – розповіла виконавиця.

"Діти відчули в повній мірі, що таке тривога. Дякувати богу, вибухи вони чули тільки два рази: 24-го (лютого – ред.), та коли був потужний приліт у Львів й область… Тільки тоді ми поїхали з країни на два тижні", – додала вона.

 
Молодшому сину артистки ледь виповнився 1 рік
фото Facebook Анастасії приходько

Приходько зізналася, що наразі їй психологічно складно прийняти і переосмислити проблеми із заробітком грошей.

"Чоловік потроху намагається відновити бізнес. Я бачу, як це важко. У мене дві вищі освіти, але вони зараз непотрібні. І воно психологічно давить. Все інше не так складно переноситься, як те, що я не знаю, як заробити гроші в цій країні", – зізнається зірка.

"Я не хочу нікуди їхати (з України – ред.). Людина, яка побувала багато де… от є це відчуття, коли ти повертаєшся додому. Ніяка інша країна не замінить це", – пояснює співачка.

Під час інтерв’ю артистка також неочікувано зізналася, що краш багатьох українок Олексій Арестович її дратує.

"Арестовича я не дивлюся. Бо я дуже емоційна людина, а він такий повільний, спокійний… Я не можу. Він так говорить, як кіт Баюн, а воно мене ще більше нервує. Тому я читаю (новини – ред.) в основному", – сказала вона.

 
Виявляється, на виконавицю "чари" Арестовича не діють

Анастасія також розповіла, що багато хто з російських зірок за час війни згадує її у своїх дописах в мережі та висловлюваннях.

"Через соцмережі вони всі хоробрі. Малахов, Собчак, Пригожин. Вони в інтернеті постійно мене пригадують. От Малахов нещодавно пише: "через 50 років ви дізнаєтеся, хто така Приходько". Так скажи вже. Самій цікаво. Ну, Пригожин це святе… Живе з моїм ім’ям на устах. Собчак сидить, скучає за моїми піснями", – говорить співачка.

Приходько впевнена, що причина всьому її минуле на російській сцені.

"Я всі вісім років думала, що я такого зробила, що вони не можуть заспокоїтися. А потім зрозуміла, я єдина артистка… мені тоді було, 25 років, коли я послала їх всіх на х*й", – говорить вона.

"Як це так, у росії всі боряться за місце під сонцем, в тебе контракт з "Першим каналом", а тут така: "забирайте всі нагороди, контракти і йдіть в п*зду". Все крапка. І тому вони не розуміють… Всі біжать у ту росію, звідусіль, у москву. А вона бере і їде додому. Для них це боляче. Може вони теж хотіли б щось сказати, але розуміють, що тоді їм буде срака", – сказала виконавиця.

 
Раніше Приходько критикувала Регіну Тодоренко за її мовчазну позицію щодо війни в Україні

Не оминули й конфлікту довкола висловлювань Ірини Федишин щодо ЛГБТ, із представниками спільноти яких Приходько у дружніх стосунках.

"Ображати ЛГБТ, коли такі хлопці воюють на фронті, і казати, що то гріх. Любов ніколи не була гріхом. Нехай кожен, як хоче собі любить, але любов, то не гріх", – сказала артистка, згодом додавши, що теж мала ЛГБТ-досвід, зокрема, поцілунки з дівчатами.

Зірка також зауважила, що попри її сутички із Федишин, "срачі між своїми" під час війни вона вважає недоречними.

 

Окремо торкнулися стосунків із чоловіком. 

"Ми стільки всього проходили разом. Ми з ним (раніше – ред.) об’їздили всю зону АТО, ми все це бачили. Ми бачили війну… Потім ми проходили всі стадії, коли я підіймала кар’єру, губила, він був без бізнесу, втрачав його, потім відновлювалися. Було, що й машини продавали через борги. Було все", – сказала артистка.

Зі слів зірки, правильною стратегією в житті та стосунках наразі є прийняття. Мовляв, варто змиритися з тим, що це надовго.

"Ламаються ті, хто думають, що це "спєцоперация". Хто думає, що воно швидко закінчиться. Ні, воно швидко не закінчиться… І 2023-й буде складний. Треба налаштувати себе, що це надовго", – впевнена співачка.

 
Для Приходько це перше заміжжя. Разом із Олександром вони виховують двох спільних синів, Луку й Гордія та доньку Нану від попередніх стосунків із бізнесменом Нуріком Кухілавою

Також в інтерв’ю Приходько розповіла, як склалися її стосунки з мамою. Через сімейні конфлікти співачка перестала спілкуватися із нею кілька років тому, назвавши причиною такого рішення "зраду" з боку матері.

"У нас була нетривала розмова. Ми десь були на зв’язку 5 днів. Потім вона щось "вимочила", і все… Ну не змінюється людина. Але коли вона написала вперше за три роки… Я подумала, що це війна і мало що може статися. Я їй відповіла, що я не тримаю на неї зла… Мені було важливо, щоб вона знала", – сказала зірка, додавши, що згодом вони все ж перестали спілкуватися.

Нагадаємо, під час війни молодшому синові Приходько виповнився 1 рік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Хочу позбутися комплексів": Приходько розповіла, як планує прибрати своє друге підборіддя

"Зрада Батьківщини": Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів