"Було непросто": Єфросиніна розказала про зустріч із чоловіком після розлуки і як усе полагодив секс

9 липня 2022, 10:00

Телеведуча Маша Єфросиніна, яка на початку червня побачилася зі своїм чоловіком Тимуром Хромаєвим після тривалої розлуки, зізналося, що вийшло не як у кіно, проте допоміг секс.

Пікантними деталями зірка поділилася з Олею Поляковою в їхній програмі "Дорослі дівчата".

"Було непросто. Ми дуже змінилися. І він зараз у складі добровольчого загону, він проходить навчання, він увесь на воєнному, на воєнній тематиці, вони готуються, він уже бачив багато всього. Він приїхав до мене в Варшаву за гуманітарним вантажем, із гуманітарним автом, ми збирали три дні з усіх складів приціли, якусь оптику тощо. А я вже з усім своїм німецьким побутом, купа роботи, купа стресу, хворий собака, діти туди... І в нас у певний момент була така дивна вібрація", - розповіла Єфросиніна.

 
У серпні в Маші з Тимуром буде 19-та річниця весілля
фото з instagram єфросиніної

Звісно, Оля не могла не поставити подружці питання про інтим. І Маша відповіла.

"Прекрасний. Мій секс, який усе полагодив. Мало того, виявляється, після 20 років стосунків може бути секс дуже новий, тому що ви дуже одне за одним скучили. Тому що з'ясувалося, що ми на два з половиною місяці не розлучалися ніколи з моїм чоловіком, і в цьому є певна чарівність", - похвалилася вона.

Водночас, зі слів Маші, Тимур радий, що вона та діти зараз не в Україні. Адже він має змогу не тривожитися через них, а зосередитися на службі.

Єфросиніна та Полякова також поговорили про те, чому під час війни розпадається так багато шлюбів. Імовірно, люди стали чіткіше усвідомлювати, що не варто зберігати стосунки, які втратили цінність, суто заради їхнього збереження. З іншого боку, настав час для відвертості та прояву почуттів.

 
Єфросиніна ніколи так надовго не розлучалася з коханим

"Сумуєте, хочете, не можете без нього дихати, жити, спати? Значить, потрібно йому про це говорити. Він має про це знати. Він має це чути. Чоловікам теж треба зараз чути, що вони потрібні. І, можливе, зараз час більших слів, більших проявлень емоцій, більшої демонстрації того, що ви колись не могли сказати", - порадила Маша.

"Я приїхала до Тимура - а він мене не торкається. Здавалося би, ми мали як у кіно одне на одного на накинутися та слиною одне одного забризкати. Цього не було, він холодний, стриманий. Я так йому і сказала:"Знаєш, я теж їхала за ніжністю та обіймами. Мені потрібна зараз чоловіча енергія любові і тепла, незважаючи на те, що я зараз перебуваю в безпеці. Мені теж потрібно, щоби мене пестили." І якісь речі елементарні зараз потрібно проговорювати, тому що кожен запхався зараз у свою коробочку. Нема зараз рецепту, як його (шлюб) зберегти, є питання, яке треба задати собі: ви хочете його зберігати? А він хоче його зберігати? От і обговорюйте", - закликала телеведуча.

Нагадаємо, Оля Полякова теж нарешті возз'єдналася зі своїм чоловіком Вадимом, а ще попоїла зеленого борщику.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Діти вперше бачили, як він плаче": Єфросиніна розказала про розлуку з чоловіком та заборону на прояв почуттів

"Кожен полетів у свою стратосферу ах*я": Єфросиніна розказала про проблеми з чоловіком на початку війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів