"Кожен полетів у свою стратосферу ах*я": Єфросиніна розказала про проблеми з чоловіком на початку війни

6 травня 2022, 19:37

Телеведуча Марія Єфросиніна зізналася, що на самому початку війни вони з чоловіком Тимуром Хромаєвим мали деякі розлади у стосунках. Адже обидва зовсім по-різному зреагували на події.

Пара, яка разом уже 20 років, вирішувала проблему розмовами. Адже саме проговорювання всіх незгод і образ Маша вважає однією з головних складових вдалих стосунків.

Про це телезірка розказала в інтерв'ю "Зірковому шляху".

Днями Єфросиніна і Хромаєв відзначили 20-ту річницю свого кохання. Тож Машу запитали про головні секрети тривалих і щасливих стосунків.


"Не накопичувати образи. Не носити в собі закриті образи. Це найважливіше і найважче у стосунках - вміти розповісти про образи. Ми (з чоловіком - ред.) по-різному зреагували на війну, в нас був різний емоційний стан. Ми не сходилися ні в чому, кожен по-різному своє переживав. Союзом в тому ми стати не змогли. Це теж треба було проговорити", - зазначила Єфросиніна.

 
За 20 років у подружжя були серйозні кризи, але Маша з Тимуром успішно їх здолали

"Це було важко. Це неможливо робити при дітях, тому ми виходили гуляли. Проговорювали, що кожен полетів у свою стратосферу а*уя. І це був також важкий період. Три роки ви разом або двадцять, все одно треба проговорювати, якщо ви один одному зараз наносити травму, не знаючи того", - наголосила телеведуча.

"Друге - це повага до почуттів кожного, і зовсім не обов'язково партнера підлаштовувати під себе. Ніхто нічого нікому не винен - це треба розуміти завжди", - зауважила Маша.

 
Єфросиніна з дітьми зараз у Німеччині, а чоловік в Україні

"І те, що я зрозуміла на своєму досвіді - певна незалежність від чоловіка, самостійність, ментальна, соціальная, твоє особисте значення в соціумі теж дуже важливі для стосунків. Оця твоя свобода та відокремленість, коли ти є у себе, а він є у себе. А ви двоє маєте задоволення бути один у одного", - зазначила Єфросиніна.

 
Два роки тому Єфросиніна розказувала Поляковій про сексуальні експерименти з чоловіком

Крім того, Марія відповіла на запитання, чи зможуть українці колись пробачити росіян.

"Я довго про це думала. Ми зараз фізично і психологічно не спроможні дати відповідь на це запитання, тому що ми страждаємо. Тому що йде війна... Бо ми зараз перебуваємо в такому стані захриплості жахом і сльозами, отруєні агресією і ненавистю... Станом на зараз, мені здається, їх неможливо пробачити", - сказала Маша.

"Я би їх пробачила, якби зараз вони завалили путіна та його оточення", - додала вона.

 

Нагадаємо, нещодавно Єфросиніна розказувала, як вони з чоловіком переживають вимушену розлуку, і чому він не дозволяє їй проявляти почуття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Він втратив усе": Єфросиніна розказала про розмову з Галкіним та прирівняла Собчак до посібників війни

Не давайте волю ненависті: Єфросиніна закликала воскрешати в собі все людське

"Дивилася в дзеркало і розуміла, що щось не те": Єфросиніна згадала, як не могла їсти в перші тижні війни

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів