"Не люблю нити та нитиків": дружина Остапчука зізналася, що не подобається собі, та гайнула перезавантажитися за кордон

12 липня 2022, 09:50

Дружина шоумена Володимира Остапчука, нотаріуска Христина, схоже, зіткнулася зі станом емоційного вигоряння. Жінка зізналася, що не подобається собі такою та взялася вирішувати проблему.

Кріс вирушила на тиждень до Словаччини, щоби поповнити ресурс у товаристві подруг.

Про це вона написала у Instagram.

 
Христина на 7 днів поїхала від Володимира
фото з instagram остапчук

"Я не люблю нити та нитиків… Узагалі в житті звикла в любих умовах шукати позитивні моменти, рухатись вперед, ставити цілі та досягати їх. Але чесно скажу, що щось пішло не так. Тіло ватне після прочитаних новин, в голові тільки питання : "коли це скінчиться" та нуль ентузіазму і цілей", - поділилася Остапчук.

"Я собі в такому стані не подобаюсь, я вам більше скажу, цей стан - взагалі не про мене, я стільки всього в житті бачила та переживала, але трішки, мабуть, поламалась, тому: дозволяю собі 7 днів перезагрузки, подорож та позитивні емоціі з подругами! Бо попереду ще багато роботи для перемоги, багато потрібно сили та натхнення!", - зазначила вона.

 

Нагадаємо, від початку війни Христина активно займається допомогою родинам біженців. У травні жінка повернулася з заходу країни до столиці.

Як відомо, в Вови наразі черговий раунд публічного конфлікту з ексдружиною Оленою, триматися осторонь від якого не вийшло і в Христини.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Остапчук пояснив, чому нізащо не виїхав би з України під час війни

"Вже замовили і оплатили": Остапчук розказав, у скільки йому обійдеться закінчити будівництво дому

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів