"Зачіпає патріотичні почуття": знайшовся блогер, за чиїм доносом у росії відкрили справу на Галкіна

15 липня 2022, 11:10

"Небайдужим громадянином", який написав донос на шоумена Максима Галкіна, виявився блогер із Ростова, такий собі Гаспар Авакян.

Одне з антивоєнних відео артиста "зачепило його патріотичні почуття", позаяк "армія рф не завдає ударів по житлових будинках".

Про свій вчинок Авакян повідав "Комсомольской правде".

 
Ось він, цей скромний герой, блогер Гаспар Авакян
фото з сайту "комсомольская правда"

Зі слів блогера, він відправив заяву на ім'я міністра внутрішніх справ росії.

"У одному з відео, опублікованому Максимом Галкіним у мережі, артист негативно відгукується на адресу збройних сил країни. І це задіває патріотичні почуття не лише мої, але і більшості росіян", - поділився Авакян.

Зі слів блогера, свою заяву він подав після Великодня, приблизно наприкінці квітня. Її перенаправили до поліції Ростовської області. Матеріали перевірки збирали співробітники відділу з протидії екстремізму.

 

"Вони попросили, щоби я надіслав їм відеоролик, у якому, на мій погляд, лунали висловлювання, які дискредитують. Я відправив їм файл, експерти провели лінгвістичку експертизу. А через десь місяць надійшла відповідь від поліцейських", - розказав Авакян.

 

Блогер додав, що, наскільки йому відомо, карну справу проти Галкіна поки не заведено. Відповіді на свої запити поки поки не отримала й "КП".

Схоже, праведний гнів Авакяна викликало відеозвернення Максима Галкіна, зроблене після ракетного обстрілу росіянами Одеси на Великдень.

Нагадаємо, чоловік Алли Пугачової продовжує зачіпати патріотичні почуття росіян засуджувати війну та висміювати пропагандистів і російську верхівку.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Якщо на Галкіна заведуть справу, вона почне говорити": друг Пугачової розповів про її позицію щодо України

Галкіна звільнили з шоу на Первом канале

Собчак про Галкіна: Він ніби спалює мости можливого повернення

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів