Галкіна звільнили з шоу на Первом канале

28 квітня 2022, 16:32

Гуморист Максим Галкін більше не вестиме телешоу "Сегодня вечером" на Первом канале росії.

Шоумену, який уже другий місяць перебуває в Ізраїлі, знайшли заміну.

Як пише "СтарХит", телешоу, яке останні 5 років вів Галкін, після тривалої паузи повернеться до ефіру 9-го травня. Але хто замінить Максима, наразі невідомо.

"Більшості співробітників передачі до останнього нічого не розповідали, як і запрошеним на запис зіркам. Потенційних кандидатів на заміну Максима на даний момент кілька, зважаючи на все, вибиратимуть у процесі - хто краще впишеться. Звучали імена Олександра Олешка, Нонни Гришаєвої, Дмитра Борисова, В'ячеслава Манучарова та інших", - цитує видання своє джерело.


 
Схоже, відтепер на Первом канале не буде ані Івана Урганта, ані Максима Галкіна

Галкін має ще один проєкт на Первом канале, але його доля поки невідома. Хоч і передбачувана.

До того ж, судячи з висловлювань, які на тому самому каналі дозволила собі пропагандистка Маргарита Симоньян на адресу Максима, його вже у росії не чекають.

"Що творить зараз Галкін, я вже не можу це чути, як він поливає помиями росію та російську армію. Я дозволю собі сказати те, що думала про нього завжди. Коли достовірно всім відомо, що він - гей, для відводу очей, для особистого збагачення, для шляху в кар'єрі одружився з літньою жінкою і переконує всю свою не дуже довірливу аудиторію, що у них справжнє кохання, ну ви ж розумієте рівень внутрішнього лицемірства, брехні і взагалі якості цієї людини", - заявила Симоньян в ефірі.

 
Галкін із Пугачовою та дітьми зараз перебувають в Ізраїлі, куди поїхали "у відпустку" ще на початку березня

Як відомо, після обстрілу Одеси 23-го квітня, Галкін записав відео, в якому обурився суцільній брехливості росіян. А перед тим гуморист запевнив, що частину заробітку від концерті в Ізраїлі передасть українським біженцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Собчак про Галкіна: Він ніби спалює мости можливого повернення

"Ходите колом та місите лайно": Галкін звинуватив російські ЗМІ в поширенні брехні про нього

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів