Денисенко пояснила, чому і на яких умовах зніматиметься з російськими акторами в одному проєкті 

18 липня 2022, 11:00

Українська актриса Валерія Ходос звернулася у своєму Instagram до колег, які після початку війни продовжують зніматися у проєктах із росіянами та закликала вімовлятися від подібної роботи.

Звернення Валерії прокоментувала Наталка Денисенко, яка незабаром має поїхати до Польщі, аби дознятися у серіалі "Кріпосна", у якому також працюють росіяни.

Денисенко погодилася, що українські артисти не мають морального права брати участь у проєктах країни-агресора.

"Тому я прийняла рішення… принципово не ставати в кадр із акторами з ворожої країни", – написала вона, додавши, що на серіал чекають польські глядачі.

 

До слова, користувачам Instagram аргументи Денисенко видалися непереконливими.

 
Здається, глядачі не розділяють думку акторки

А от чоловік Денисенко, актор Андрій Федінчик, який наразі служить у лавах ЗСУ, всупився за дружину. Він звинуватив тих, хто розводить подібні дискусії у "пошуку ворогів там, де їх нема", наголосивши, що не всі люди з російськими паспортами – вороги України.

 

Нагадаємо, нещодавно Денисенко бідкалася через хейт в її сторону через танок у національному вбранні, який вона жартома показала у своїх соцмережах. Глядачам витівка актриси видалася насмішкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Хєр вам": Денисенко розказала, за яких умов після війни слід впускати росіян до України, і закликала СБУ зайнятися Байрак

"Треба боротися": Денисенко показала свої найкращі ліки від депресії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів