"Хєр вам": Денисенко розказала, за яких умов після війни слід впускати росіян до України, і закликала СБУ зайнятися Байрак

2 червня 2022, 13:30

Акторка Наталка Денисенко вважає, що після закінчення війни Україна має розробити наджорсткі умови для росіян, котрі захочуть приїздити сюди або імігрувати. Також артистка переконана, що СБУ варто вже зайнятися режисеркою Оксаною Байрак, яка зрадила свою країну.

Про це Денисенко говорила в інтерв'ю Аліні Доротюк.

Наталка категорично не підтримує ідею двомовності України. Як приклад вона наводить Грузію, де російська вже практично зникла.

 
Наталка закликає всіх українців переходити на рідну мову
фото з instagram денисенко

"Через 2-3 роки нам узагалі не буде потрібна російська мова. Тому я закликаю зараз усіх переходити, спілкуватися українською, тому що все одно все одно вам прийдеться перейти на рідну мову. Нам не потрібна буде мова окупанта. Тому що це не наша мова. Її ніде не буде, я в цьому впевнена. Ні в серіалах, ні в кіно, ні на телебаченні, згодом у побуті. Все одно всі перейдуть спілкуватися українською мовою. Це факт. Нам не потрібна буде чужа мова", - наголосила актриса.

"Після того, коли настане наша перемога, а вона настане, це факт, ну не потрібна буде. Давайте мислити логічно: ну нащо нам мова ворога, мова країни, з якою ми не будемо мати жодної співпраці? Що, бізнесмени зараз будуть із росією якось там мати якісь справи? Ні. Наш ринок буде кіно або серіали мати з росією? Звісно, ні. Будь-якого актора зараз запитай, чи піде він зніматися в російськомовний серіал. Він скаже "ідіть нах*й". Отак і скаже, я впевнена в цьому. А ті, які думають - то це не патріоти своєї країни", - зазначила вона.

Наталка впевнена, що навіть суржик зараз кращий за російську. Водночас, вона вважає, що змушувати нікого не треба, мовляв, у всіх свій час.

Як розказала Денисенко, їхній із Андрієм Федінчиком син, 4-річний Андрійко вже теж переходить на українську.

 
Акторка зізналася, що найскладнішим було прибрати з інфопростору малого російськомовні мультики

"Відправною точкою було, коли він вночі встав і спросоньку почав говорити українською: "мама, пити... не чіпай", саме українські слова, і я така: всьо, процес пішов", - поділилася вона.

До слова, Федінчик, який був у територіальній обороні Житомира, тепер служить у ЗСУ.

Родину зараз виручають заощадження, адже до війни Наталка з Андрієм хотіли придбати будинок. Блогерські заробітки Денисенко, зі зрозумілих причин, упали. Найдорожча її рекламна інтеграція за час війни становила 10 тисяч гривень. Тих українських виробників, які зараз не мають змоги платити за це, акторка рекламує безкоштовно.

Зірка пригадала, як намагалася поспілкуватися з Байрак.

"Оксана Байрак мене заблокувала одразу, коли я їй писала ще на початку війни, що "що ви таке кажете", коли вона в своїх ефірах казала, що дійсно це Україна винна у цій війні, що типу ми маємо бути "з братським народом вмєстє"... Цим має займатися СБУ. Якщо людина так вважає, що Україна має бути окупована росією, то це має бути кримінальна відповідальність, тому що це зрада держави", - підкреслила Денисенко.

 
Денисенко вважає Байрак зрадницею

"Я вважаю, що треба не тільки для митців цих у лапках блять, митців російських, а і взагалі для всіх росіян, абсолютно всіх треба ввести якийсь жорсткий візовий режим. Щоби вони просто не мали права сюди приїжджати, тільки якщо у них є, наприклад, близькі родичі, і навіть якщо давати якусь візу, то на короткий термін і під пильним наглядом СБУ щоб це було. Не можна впускати цих людей у нашу країну. Їм нема чого тут робити", - заявила вона.

Ті ж росіяни, котрі захочуть отримати українське громадянство, на думку Наталки, мають проходити ретельні перевірки, зокрема на детекторі брехні, гарно поводитися впродовж 10 років, вивчити мову та історію України.

"Ми всі знаємо, що наша країна буде квітуча, прекрасна, в нас узагалі буде тут розквіт, і все у нас буде класно. І всі будуть просто мріяти приїхати сюди. Але хєр вам блять", - підсумувала Денисенко.

Нагадаємо, Наталка пишається українцями, які за час війни стали справжніми націоналістами.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наталка Денисенко: Ми не маємо себе картати, що ненавидимо цих людей з русні

"Ми були байдужими "внє палітікі": Денисенко розказала, як змінилися її цінності впродовж війни

Байрак заявила про "щастя" народитися в СРСР та показала себе піонеркою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів